язык/мова:  RU  UA

Номер на будинок з адресою

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Номер для дому

(артикул - 006)
Вартисть - 395,00грн

замовити табличку

Характеристики таблички з номером будинку:

Артикул - 006

Колір:
фон золото, текст коричневий

Розмір:
ширина - 40см
висота - 50см

Ціна:
395,00грн

Матеріал:Німецький пластик ПВХ

Опис:
Номера дому, будинкові адресні таблички, Адресна табличка з номером будинку виготовляються з високоякісних матеріалів, які не бояться впливу атмосферних явищ (сонце, мороз, опади) і розраховані на тривалий термін служби.
Такі таблички однаково красиво виглядають як на будинках приватного сектора: дачах, котеджах, будинках, вилах так і на багатоповерхових будинках (висотках). Назва вулиці у табличок такого типу дублюється англійською мовою але при бажанні це можна не робити, а написати наприклад Прізвище Ім'я та По батькові власника будинку. Також можна змінити розмір самої таблички і використовувати інші шрифти. Залиште свої побажання нашим дизайнерам і вони безкоштовно створять макет таблички з урахуванням Ваших побажань. Для зв'язку з нами використовуйте контакти або форму швидкого зв'язку яка розташована в нижньому правому куті.
   Якщо необхідно подивитися інші поєднання кольорів самої таблички або подивитися як виглядає табличка на різних фонах скористайтеся он-лаін конструктором для підбору кольорів

  Таблички з адресою   ціни на таблички з будинковими номерами

Отделения доставки табличек по городам и облостям Украины:


Наші роботи:

Таблички на будинок

Наші замовники:

Звертайтеся, замовляйте - будемо раді співпраці!

 

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013