язык/мова:  RU  UA

Садові фігурки

/ Фігурки для саду виготовлені з самого довговічного матеріалу - полістоуна /

 

Опис :
Садові фігурки від дизайн студії R-mix, виготовляються з високоякісного дуже міцного матеріалу - полистоун.

Полистоун (штучний камінь) - це сучасний композитний матеріал, в основі якого знаходиться акрилова смола. Штучний камінь не тільки екологічно чистий, але і надійний матеріал - стійкий до дії агресивного середовища, витримує взаємодію зі слабкими розчинами кислот, лугів, нафтопродуктів, миючих засобів, крім цього, не піддається забарвленню харчовими соками, напоями.

Вироби з полистоуна не бояться атмосферних явищ - перепадів температур, опадів, ультрафіолету - вони будуть радувати Вас більше 15-ти років зберігаючи яскравість фарб, форму і привабливість (на відміну від садових фігурок з гіпсу, бетону, кераміки, які через один два сезони втрачають зовнішній вид).

Що б замовити фігури садові, нижче в каталозі знайдіть потрібний варіант, натисніть під ним кнопку "Замовити", відкриється форма замовлення в якій треба вказати: населений пункт і номер відділення "Нової пошти", П.І.Б. і номер тел. - наші менеджери зв'яжуться з Вами.

 

Повернення грошей або товару:

Відправляємо фігурки в усі регіони України. При відправці кожна фігурка ретельно перевіряється на предмет дефектів і надійно упаковується. Якщо при отриманні товару Ви виявите пошкодження ми, гарантовано замінимо виріб або повернемо гроші.

P.S.: Завдяки тому, що фігурки пустотілі, важать небагато, доставка обходиться не дорого.

Наразі діє акція при замовленні адресної таблички Ви отримуєте знижку 10% на всі садові фігукі!


Садова фігурка - це декоративний елемент,
що створює духовну атмосферу!
Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013