Друзі!
В нашому колективі сталася біда - дизайнеру Ірині, автору эскизів табличок і нашого сайту, з якою майже кожен замовник спілкувався особисто, для висловлювання побажань і затвердження макету - поставили страшний діагноз: гострий лейкоз, тобто швидко прогресуючий рак крові. Розвиток хвороби дуже стрімкий - ще два тижні тому Ірина приймала, набирала і готувала файли замовлень, а сьогодні в закритому боксі проходить хімія-терапію... Лікування дороге, крім хімія-терапії потрібна пересадка кісткового мозку!

Якщо у Вас є можливість і бажання допомогти, навіть невеликою сумою, кожна гривня має значення - це карта Ірини: ПриватБанк 4149 4390 0612 0863

Картка чоловіка Monobank № 4441 1144 4768 6013 Назаренко І.В.

Якщо у Вас є інформація об організаціях чи волонтерах, котрі можуть організувати виїзд в клініки за кордон для пересадки кісткового мозку: 0976020052, 0999555229
Всі документи по хворобі Вайбер 0976020052

Просимо про допомогу!!!мова:  RU  UA

Виготовлення Номерів на Будинки

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Номер на будинок

(артикул - 502V)
Цена 555,00грн

замовити табличку

Будинкові знаки опис:

Артикул - 502V

Колір:
фон - бежевий,
літери - коричневі

Розмір:
ширина - 60см
висота - 33см

Вартість:
555,00грн

Матеріал:
Основа - сучасний тришаровий матеріал - алюмінієвий композит, толвщиною 3мм
Фон - порошкове заводське покриття
Символи - німецька плівка Oracal преміум-класу для довготривалої зовнішньої реклами

Комплектація:
В комплекті з табличкою йдуть
саморізи - 2шт,
пробки - 2шт,
пластикові заглушки коричневого кольору - 2шт
(за додаткову плату - 60,00грн - Ви можете придбати декоративні металеві заглушки)

Опис:

Цю табличку з номреом на будинок розробили особисто наші фахівці.
Табличка має класичну художню Виготовлення Номерів на Будинкиформу, стандартний типорозмір, продуманий зважений дизайн - умовне розмежування області з назвою вулиці і області з номером будинку дозволяє легко зорієнтуватись і виділити саме потрібну інформацію.

Контрастна рамка разом з декоративним елементом не залишить її непоміченою на фасаді будинку, на паркані або брамі, краще за все табличка в цих кольорах пасуватиме будинку-паркану-брамі в теплих відтінках.

Назва вулиці може бути написана будь-якою мовою за Вашим бажанням, крім того її можна продублювати на іншій мові нижче.
Ми робили такі таблички для клієнтів з Німеччини, Латвії, Польщі і Молдови

Обрані для написання назви вулиці шрифти відповідають стилю таблички, тестувалися при різному освітленні, в різних погодних умовах і показали найкращу читабельність.

Якщо Ви обираєте між табличкою бежевого кольору і такого ж дизайну золотого кольору(арт. 501v), Вам буде корисно знати: золотиста з коричневим табличка виглядає дорожче, презентабельніше, але більш контрастно і в наслідок цього, легше читається поєднання бежевого з коричневим - тобто визначтесь, що для Вас важливіше - яскравість і читаємість чи дорогий зовнішній вигляд

Основа таблички - алюмінієвий композит товщиною 3 мм, фон - заводське порошкове фарбування, символи вирізаються плоттером з німецької плівки Oracal преміум класу для зовнішнього застосування і прикатуються до основи прес-ламінатором.
Табличок з Назвами Вулиць із коипозитуАлюмінієвий композит - це дуже міцний сучасний матеріал, що складається з трьох шарів - алюмінію + пластика + алюмінію, спаяних між собою під високим тиском. Цей матеріал широко використовується в зовнішній рекламі, будівництві і оформленні інтер'єрів. Велика популярність його обумовлена високою міцністю, довговічністю, атмосферостійкістю, різноманітністю і насиченістю кольорів.
Випилювання табличок проводиться фрезерним верстатом з комп'ютерним управлінням, що дозволяє робити їх будь-яких складних форм з максимальною точністю.
Плівка німецького виробництва "Oracal" призначена спеціально для використання на вулиці, не боїться морозів, ультрафіолету, опадів - з її допомогою виготовляються не тільки адресні таблички, але і вся зовнішня реклама.

Кріплення таблички проводиться за допомогою Кріплення для адресних табличоксаморізів, отвори під кріплення - просвердлені. Саморізи, пробки, декоративні заглушкив йдуть в комплекті. За додаткову плату - 60,00грн - Ви можете придбати декоративні металеві золотисті заглушки.
Якщо вам потрібна надійна, міцна табличка, яка прослужить не один рік і при цьому буде оригінальної форми, приємного насиченого кольору - табличка з алюмінієвого композиту - гарний вибір.

Таблички, виготовлені з композитного матеріалу:

  • мають міцну антивандальну основу
  • виглядають стильно та сучасно
  • мають підвищені эксплуатаційні характеристики
  • не іржавіють і не деформуються
  • користуються великим попитом
Виготовлення Номерів на Будинки

Така табличка гармонійно впишеться в архітектуру будинку, виконаного в будь-якому стилі - класицизму, арт-деко, еклектики - вибираючи табличку цього артикулу, Ви отримуєте не тільки адресний покажчик, але і красивий елемент декору. Дуже часто їх замовляють на подарунок близьким, друзям або сусідам. Завдяки всьому вищепереліченому таблички 501v і 502v з продажу на сьогодні вийшли на перше місце


Перейти на ціни табличок  Ціни на будинкові знаки на цій сторінці


Доставка табличок по Україні :

Наші роботи:

Таблички на будинок

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

 

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013