Друзі!
В нашому колективі сталася біда - дизайнеру Ірині, автору эскизів табличок і нашого сайту, з якою майже кожен замовник спілкувався особисто, для висловлювання побажань і затвердження макету - поставили страшний діагноз: гострий лейкоз, тобто швидко прогресуючий рак крові. Розвиток хвороби дуже стрімкий - ще два тижні тому Ірина приймала, набирала і готувала файли замовлень, а сьогодні в закритому боксі проходить хімія-терапію... Лікування дороге, крім хімія-терапії потрібна пересадка кісткового мозку!

Якщо у Вас є можливість і бажання допомогти, навіть невеликою сумою, кожна гривня має значення - це карта Ірини: ПриватБанк 4149 4390 0612 0863

Картка чоловіка Monobank № 4441 1144 4768 6013 Назаренко І.В.

Якщо у Вас є інформація об організаціях чи волонтерах, котрі можуть організувати виїзд в клініки за кордон для пересадки кісткового мозку: 0976020052, 0999555229
Всі документи по хворобі Вайбер 0976020052

Просимо про допомогу!!!язык/мова:  RU  UA

Замовити табличку з назвою вулиці

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

(артикул - 023V)
Цена 685,00грн

Замовити табличку

Характеристики - таблички

Артикул 023V

Колір:
Фон - коричневий
Текст - білий

Розмір:
ширина - 32см
висота - 36см

Ціна:
685,00грн

Матеріал:
Основа - алюмінієвий композит, товщина 3мм
Фон+Символи - німецька плівка Oracal для зовнішньої реклами+заводське порошкове фарбування

Комплектація:
В комплекті з табличкою йдуть
саморізи - 3шт,
пробки - 3шт,
пластикові заглушки білого кольору - 3шт

Опис:
Табличка на стовпчикТаблички з назвою вулиці які можна замовити у нас на сайті арт. 020V - 023V розроблені нашими дизайнерами. Форма таблички художня, складна, з декоративними елементомами, вертикальної орієнтації - така табличка добре буде виглядати на фасаді будинку, що стоїть неглибоко від забору, на воротах, особливо органічно - на виступаючій частині по кутах будинку або на стовпчику огорожі.

Декоративна рамка контрастно підкреслить і виділить табличку на фасаді або паркані світлих тонів, якщо Ви хочете розмістити табличку на коричневому паркані або на цеглі чи штукатурці темного кольору, можна інвертувати кольори таблички - зробити фон білим, а символи - коричневими.

Номер будинку досить великий і звертає на себе увагу ще й тим, що розташований на спеціальному декоративному елементі, який відрізняється кольором від фону. Назва вулиці може бути написана українською, німецькою, російською, англійською, білоруською та будь-якою іншою мовами за Вашим бажанням

Основа таблички - алюмінієвий композит товщиною 3 мм - це дуже міцний сучасний матеріал, що складається з трьох шарів - алюміній + пластик + алюміній, спресованих між собою під високим тиском.
Табличка с названием улицы из алюминиевого композитаЦей матеріал широко використовується не тільки для виготовлення табличок на будинок, але і в зовнішній рекламі, в будівництві, оформленні інтер'єрів. Велика популярність його обумовлена високою міцністю, довговічністю, атмосферостійкістю, різноманітністю і насиченістю кольорів. Композит не деформується, не іржавіє і в наслідок свого композитного складу, не представляє інтересу для мисливців за металом. Випилювання табличок проводиться японським фрезерним верстатом з комп'ютерним управлінням, що дозволяє робити їх різних складних форм з максимальною точністю.


Таблички, виготовленні з композиту:

  • мають високі эксплуатаційні характеристики
  • не іржавіють і не деформуються
  • мають міцну антивандальную основу
  • виглядають стильно і сучасно

Плівка німецького виробництва "Oracal" призначена спеціально для використання на вулиці, з її допомогою виготовляються не тільки адресні таблички, але і вся зовнішня реклама.

Якщо вам потрібна надійна, міцна табличка, яка прослужить не один рік і при цьому буде оригінальної форми, приємного насиченого кольору - табличка з алюмінієвого композиту цього артикулу - хороший вибір.

Кріплення таблички проводиться за допомогою саморізів, отвори під кріплення зроблені заздалегідь - відповідно дизайну їх 3шт. В комплекті йдуть саморізи, пробки, декоративні пластикові заглушки.

Якщо, перед тим як замовити/купити табличку, є бажання подивитися на дизайн з Вашою адресою та номером будинку, зверніться до наших дизайнерів і вони зроблять ескіз Вашої таблички, ця послуга - безкоштовна.

Варіанти табличок:

Номер на Будинок адресна табличка Табличка з назвою вулиці і номером на будинок

Табличка
розмір 32х36см
артикул 021v
Опис таблички

Замовити

Табличка
розмір 32х36см
артикул 020v
Опис таблички

Замовити

Табличка
розмір 32х36см
артикул 022v
Опис таблички

Замовити

 

Наші роботи:

Таблички на доом

Прейти на цены табличек   Подивитися інші варіанти табличок

 

Адреси доставки табличок по Україні:

 

Наші клиєнти:

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

 

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013