Таблички на дом с адресом
Наш сайт r - mix.com.ua присвячений не лише адресним табличкам для будинків, але і корисним, цікавим статтям пов'язаним з дачею, квітами, будівництвом. Сподіваємося і ця стаття присвячена тому як виростити лимонне дерево буде вам корисна

Статьи сайта по табличкам r- mix.com.ua

САЖАЕМО ЛИМОН

Не всі знають, що справжнє лимонне деревце може не лише вирости на підвіконні, але і порадувати нас плодами, ароматними і удвічі чудовими на смак, - як і все, що ми виростили своїми руками.

Лимон Проте щоб досягти бажаного результату, доведеться запастися терпінням. Ми звернемося тут до способу вирощування за допомогою посіву. Вибираємо з плоду лимона насіння, що сформувалися акуратні. Для вірності посіємо відразу декілька штук з різних плодів, щоб виключити екземпляри, що недозрівають. Садити потрібно відразу після витягання насіння в невеликі горщики або довгі ящики, на відстані 5 см один від одного і 3 см від стінок, прикопуючи на глибину 1 см. Грунт - суміш з торфу і квіткової землі в співвідношенні 1:1, з хорошим дренажем.

    Рекламний блок

Відвідайте нашу сторінку з цінами на таблички на якій можна оформити замовлення на виготовлення адресних табличок, будинкових знаків, покажчиків вулиць з безкоштовною доставкою по Україні


  Необхідно підтримувати постійну вологість грунту, але без переливів. Оптимальною температурою для сходу буде 18-22 град. Паростки лимона в домашніх умовах з'являються, як правило, після 2 тижнів. Серед лимончиків, що тильки но з'явилися, вибираємо найбільш сильні, з правильною формою. Підрощування здійснюєм, накривши паросток банкою (для створення мікроклімату), в світлому місці, але без прямих сонячних променів. Один раз в день потрібно знімати банку на деякий час - для оновлення повітря довкола лимона.
Лимон
Після появи пари справжніх листків відсадимо вподобані екземпляри в окремі горщики, діаметром не більше 10 см, забезпечивши дренаж. Корінці і торф'яну суміш навколо паросточків треба зберегти в цілісності. Для заповнення горщика використовуємо суміш з перегною і квіткової землі. У цьому горщику лимон повинен підрости до 15-20 см, а потім йому потрібна пересадка.
 Необхідно, щоб грунт мав хороший запас поживних мінеральних і органічних речовин. Цілком підходить квіткова суміш, що продається в магазинах, або грунт з дачної ділянки, збагачений перегноєм. В якості дренажу можна використати керамзит або деревне вугілля. Застій води в горщику при поливі недопустимий, проте потрібно стежити за тим, щоб вологу отримувала уся земляна грудка, інакше рослина почне втрачати корені і хворіти.
Поливати домашнє лимонне дерево будемо приблизно 2 рази в тиждень, даючи можливість грунту повністю насититися вологою, а потім - підсохнути. У разі переливання і загнивання грунту, її треба повністю замінити.

Нотатки!
Цитрусове дерево принесе у будинок частинку тепла субтропіків. Аромат, що виділяється листям, забезпечить приємну атмосферу в кімнаті. Урожай лимонів з одного дерева навряд чи буде великим, ну та хіба в цьому справа.

 Ідеальною місткістю для вирощування лимона є глиняний горщик.
Лимон - світлолюбна рослина. Дереву, що підросло, потрібні прямі сонячні промені приблизно впродовж 2 годин в день.

 Рослина погано переносить перестановку, тому бажано із самого початку визначити для нього постійне місце в кімнаті з вікнами, що виходять на південь. Повертати горщик з лимоном для формування правильної крони можна, але поступово, щодня на невеликий кут щоб рослина устигала повернути листя.
Щороку у міру зростання домашній лимон потребує пересадки в новий горщик. Нова місткість має на 1-2 см в діаметрі бути більше за попередню.
Стара земляна грудка з коренями необхідно дістати з найменшими ушкодженнями і перенести у більший горщик, а різницю заповнити новою землею. Коли горщик досягне 8-10 літрів в об'ємі, пересадки можна замінити підгодівлями. Двічі в рік слід оновлювати верхній шар грунту.

 Оптимальна температура для вирощування лимона 18-27 град. Лимон, як і усі кімнатні рослини, не любить протяги, особливо взимку. Кілька разів в тиждень бажано обприскувати рослину водою - для підтримки комфортної вологості. Взимку в опалювальний сезон потрібно щоденні обприскування.
При належному відході через декілька років лимон, вирощений в домашніх умовах, почне цвісти. Для формування зав'язей нам доведеться попрацювати бджілками. Переноситимемо пилок ватною паличкою з пильовика на липку тичинку. Якщо згодом плодів зав'яжеться багато, то частину з них треба буде видалити. А інакше рослина може загинути від виснаження. Для нормального розвитку на один плід повинно доводиться 10-15 листків.

  Замовити будинкові таблички

 

Читайте інші статті нашого сайту:

 

ТабличкаПодобрать правильно табличку на дом

Как правильно закрепить табличку
Замовити иабличку на будинок Покупаем табличку через интернет

Таблички с оберегами Таблички, которые оберегают наш дом

Статьи сайта по адресным табличкамДом из «ракушки»: мифы и правда

лукЯлтинский лук нынче большая редкость

Статьи сайта по адресным табличкамКак зимует ваша дача?

Статьи сайта по адресным табличкамОхрана квартиры, дома: где? как? почем?

Статьи сайта по адресным табличкамКупуємо ділянку для дому
Общие принципы при разработке дизайна табличек

ТабличкиАктивист сам установил указатель, от которого отказалась власть

лого ЧеркассВ Черкассах будут установленны новые таблички

Загадочная адресная табличка

лого города ОстрогПроблемы с табличками

Табличка в БроварахЗаконны ли номерные знаки домов в Броварах?

Ну ты и фрукт!

Как извести надоедливую тлю

Методы борьбы с муравьями 

СеменаСемена:мифы и реальность

Статьи сайта по адресным табличкамЖивая изгородь

Статьи сайта по адресным табличкамГарний дім-радість усім
Выращивание лимона дома
Статьи сайта по адресным табличкамБонсай своими руками

Статьи сайта по адресным табличкамОдежки для садовой дорожки

Статьи сайта по адресным табличкам
Влияние номера дома на судьбу   

Статьи сайта по адресным табличкам
Как правильно выращивать хризантемы

Статьи сайта по адресным табличкамАдресные таблички на домах:

Статьи сайта по адресным табличкам
Табличка с номером дома и названием улицы


Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013