ТАБЛИЧКИ на будинок:
- пластикові
- металеві
- світлові
- оригінальні
- емальовані
- VIP таблички
ТАБЛИЧКИ офісні:
- кабінетні
- фасадні
ТАБЛИЧКИ різні:
- об'єкт під охороною
- техніка безпеки
- прикольні
ОНЛАЙН ПІДБІР КОЛЬОРУ
/для адресних табличок/
Не всі знають, що справжнє лимонне деревце може не лише вирости на підвіконні, але і порадувати нас плодами, ароматними і удвічі чудовими на смак, - як і все, що ми виростили своїми руками.
Проте щоб досягти бажаного результату, доведеться запастися терпінням. Ми звернемося тут до способу вирощування за допомогою посіву. Вибираємо з плоду лимона насіння, що сформувалися акуратні. Для вірності посіємо відразу декілька штук з різних плодів, щоб виключити екземпляри, що недозрівають. Садити потрібно відразу після витягання насіння в невеликі горщики або довгі ящики, на відстані 5 см один від одного і 3 см від стінок, прикопуючи на глибину 1 см. Грунт - суміш з торфу і квіткової землі в співвідношенні 1:1, з хорошим дренажем.
Рекламний блок
Відвідайте нашу сторінку з цінами на таблички на якій можна оформити замовлення на виготовлення адресних табличок, будинкових знаків, покажчиків вулиць з безкоштовною доставкою по Україні
Необхідно підтримувати постійну вологість грунту, але без переливів. Оптимальною температурою для сходу буде 18-22 град. Паростки лимона в домашніх умовах з'являються, як правило, після 2 тижнів. Серед лимончиків, що тильки но з'явилися, вибираємо найбільш сильні, з правильною формою. Підрощування здійснюєм, накривши паросток банкою (для створення мікроклімату), в світлому місці, але без прямих сонячних променів. Один раз в день потрібно знімати банку на деякий час - для оновлення повітря довкола лимона.
Після появи пари справжніх листків відсадимо вподобані екземпляри в окремі горщики, діаметром не більше 10 см, забезпечивши дренаж. Корінці і торф'яну суміш навколо паросточків треба зберегти в цілісності. Для заповнення горщика використовуємо суміш з перегною і квіткової землі. У цьому горщику лимон повинен підрости до 15-20 см, а потім йому потрібна пересадка.
Необхідно, щоб грунт мав хороший запас поживних мінеральних і органічних речовин. Цілком підходить квіткова суміш, що продається в магазинах, або грунт з дачної ділянки, збагачений перегноєм. В якості дренажу можна використати керамзит або деревне вугілля. Застій води в горщику при поливі недопустимий, проте потрібно стежити за тим, щоб вологу отримувала уся земляна грудка, інакше рослина почне втрачати корені і хворіти.
Поливати домашнє лимонне дерево будемо приблизно 2 рази в тиждень, даючи можливість грунту повністю насититися вологою, а потім - підсохнути. У разі переливання і загнивання грунту, її треба повністю замінити.
Ідеальною місткістю для вирощування лимона є глиняний горщик.
Лимон - світлолюбна рослина. Дереву, що підросло, потрібні прямі сонячні промені приблизно впродовж 2 годин в день.
Рослина погано переносить перестановку, тому бажано із самого початку визначити для нього постійне місце в кімнаті з вікнами, що виходять на південь. Повертати горщик з лимоном для формування правильної крони можна, але поступово, щодня на невеликий кут щоб рослина устигала повернути листя.
Щороку у міру зростання домашній лимон потребує пересадки в новий горщик. Нова місткість має на 1-2 см в діаметрі бути більше за попередню.
Стара земляна грудка з коренями необхідно дістати з найменшими ушкодженнями і перенести у більший горщик, а різницю заповнити новою землею. Коли горщик досягне 8-10 літрів в об'ємі, пересадки можна замінити підгодівлями. Двічі в рік слід оновлювати верхній шар грунту.
Оптимальна температура для вирощування лимона 18-27 град. Лимон, як і усі кімнатні рослини, не любить протяги, особливо взимку. Кілька разів в тиждень бажано обприскувати рослину водою - для підтримки комфортної вологості. Взимку в опалювальний сезон потрібно щоденні обприскування.
При належному відході через декілька років лимон, вирощений в домашніх умовах, почне цвісти. Для формування зав'язей нам доведеться попрацювати бджілками. Переноситимемо пилок ватною паличкою з пильовика на липку тичинку. Якщо згодом плодів зав'яжеться багато, то частину з них треба буде видалити. А інакше рослина може загинути від виснаження. Для нормального розвитку на один плід повинно доводиться 10-15 листків.
Читайте інші статті нашого сайту:
Подобрать правильно табличку на дом