Таблички R-mix
язык/мова: RU  UA

Виготовлення табличок

Замовити виготовлення, придбати подивитися  ціні на адресні таблички для будинківНа нашому виробництві можна замовити таблички з адресою. Каталог з цінами та зразки ТУТ <<<

Виготовлення табличок При замовлені виготовлення табличок усім нам хочеться, щоб адресна табличка не тільки слугувала довго, а й мала привабливий вигляд. У цій статті ми постараємось торкнутися деяких, пов'язаних з правильним вибором адресної таблички для дому, дачі, вілли, котеджу.

Адресна табличка

 Насамперед пам'ятайте, що окрім естетичної функції, адресна табличка виконує дуже важливу практичну роль - Ваш будинок повинні легко знаходити комунальні служби, листоноші, служби швидкої допомоги та пожежні ( щиро бажаємо, щоб Вам це не знадобилося, але іноді від такої дрібниці може залежати людське життя).
Враховуючи цю сторону значення адресної таблички, бажано розташовувати табличку з назвою вулиці і номером вашого будинку на самому видному місці забору або будинку: якщо це перший або останній будинок вулиці, будинок розташований на перехресті - краще закріпити табличку на крайньому кутку, якщо Ваш будинок в центрі вулиці - розташуйте її на воротах (біля воріт) або на тій частині будинку, що легко проглядається від воріт. Не забувайте стежити, щоб вона не була перекрита деревами, якимись побутовими предметами або елементами архітектури.
При замовленні виготовлення табличок, підбираючи колір , враховуйте не тільки колір будинку, даху або забору, пам'ятайте і про її основне призначення покажчика номера будинку та назви вулиці - чим контрастніше між собою колір фону і тексту, тим швидше, легше і з більшої відстані можна прочитати інформацію на ній. Так, наприклад, поєднання синього і білого набагато контрастніше того ж синього і сріблястого, бежевого і коричневого контрастніше золотого і коричневого (кольори - металики роблять табличку багатшими, респектабельнішими, але програють у читабельністі)

Розмір символів на табличках

  Висота символів на табличці залежить від кількості букв у назві вулиці, цифр в номері, від шрифту який використовується, а крім цього ще й від обраного вами артикулу.
Виготовлення табличокНаприклад, артикули 001- 004 насамперед предбачают невелику висоту букв у назві вулиці - близько 3,0 - 4,5 см (дані для вулиць з назвами середньої довжини, 7-10 букв) і значно більшу висоту цифр - 11-12см.
На адресних табличках арт. 101-106 висота літери виходить близько 4,5 - 6,0 см, цифри номера будинку - 8,5 - 9,0 см Ще більше висота букв в назві вулиці у табличок з арт. 201-204 - 7,0 см-8, 5 см
Таблички арт. 007-008 робляться в двох розмірах: 35см х 45см і 32см х 42см - друга розроблена спеціально для стандартного стовпа в 1,5 цеглини. Висота символів у такої таблички невелика, але не помітити її неможливо - оригінальна форма, стильний дизайн обов'язково привернуть увагу. Таблички на будинок
   Проблему з довгою назвою вулиці допоможе вирішити варіант арт. 401 - 402. Для особливо довгих назв прийдеться або підбирати шрифт, або стискати текст, або збільшувати розмір самої таблички. Стиснути текст вийде не у всіх типів табличок, так у алюмінієвих табличок інтервал між буквами не регулюється, шрифт - стандартний (зробити букви ширше чи вужче неможна), розмір шрифту може бути тільки 75мм або 50мм, відповідно і висота таблички може бути 150мм або 220мм, а довжина таблички залежить від кількості символів.

Дизайн будинкових табличок

  таблички виготовитиЯкщо до інформаційної функції таблички хочеться додати і декоративну, то тут необхідно буде врахувати колір будинку, воріт, огорожі. Іноді треба враховувати не тільки колір, а й форму. Не варто, наприклад, на фігурні ворота або складної архітектури будинок з закругленими отворами вікон вішати табличку прямокутної форми з примітивними, типу "прагматика", шрифтами. Краще використовувати фігурні таблички складних форм, у яких і шрифт використовується декоративний, наприклад , таблички з артикулом 007-008 , 201-204 , 401-402 . Якщо все ж Ваші симпатії на боці простих форм(наприклад арт. 002 , 003 , 101 , 103), додати декоративності допоможе красивий шрифт . Але не слід надто захоплюватися прописними, витіюватими шрифтами - оскільки текст, написаний таким шрифтом, буде важко читатися. Прямокутні покажчики підійдуть звичайному, не обтяженому архітектурними шедеврами приватному будинку, дачі, стандартній багатоповерхівці. Для табличок на багатоквартирні будинки, для будинків на центральних вулицях великих міст шрифт використовується простий, без зарубок - Pragmatica або Arial . Такий шрифт строгий, чіткий, легкочитаємий (наприклад таблички з арт. 001 , 103 , 105 , 107 , 006 , 109).

Таблички з підсвіткоюТаблички з підсвіткою

  Якщо сторона будинку, на яку планується встановити табличку, не освітлюється у вечірній час, то краще придбати світлову адресну табличку (арт. SV004). Вона виглядає дуже яскраво не тільки в нічний час доби, але і в похмуру погоду або в осінньо-зимовий період, коли день стає коротшим. Проблеми можуть виникнути, якщо оздоблення фасаду будинку вже закінчено, а дроти для світлової таблички не були прокладені, тоді на допомогу прийде табличка на сонячних батареях арт. SV001.

Якщо Ви не впевнені - на якій табличці зупинитися-орієнтуйтеся на те, які таблички замовляють найчастіше. У нас такі таблички помічені, як "Хіти продажу"

Технології виготовлення табличок

  Виготовлення табличок

Ми беремо найкращі матеріали німецького виробництва, які служать в два-три рази довше китайських аналогів. У виробництві самих табличок все максимально автоматизовано, щоб виключити людський фактор: наші таблички вирізаються за допомогою дорогого фрезерного і лазерного обладнання, що дозволяє добиватися ідеальної форми навіть у самих складних фігурних табличок, накатка плівки на заготівку проводиться автоматичним широкоформатним ламінатором. Лазерный станок Рмикс для виготовлення табличок на будинкіЗаготовки робляться заздалегідь і завжди є в наявності, тому, як правило, таблички готові в день замовлення. Термін служби наших табличок більше 8 років, при цьому середня ціна таблички на будинок 80 - 120грн. (це ціна 2-х кілогамів) не найкращою ковбаси :)) Після виготовлення, перед відправкою замовнику таблички перевіряються нашими технологами і надійно упаковуються спочатку в стретчеву плівку , потім в картон і знову в стретчеву плівку . Ми працюємо в цьому бізнесі понад 20років і накопичили великий досвід з виготовлення табличок . З нами співпрацюють не тільки приватні особи а й адміністрації міст . Нагадуємо що діє акція з безкоштовної доставки табличок у всі міста України.

Адреси доставки табличок:

Звертайтеся, замовляйте виготовленння табличок на будинки, оформити замовлення можна онлайн або по телефону!

Наші замовники:


Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013