Друзі!
В нашому колективі сталася біда - дизайнеру Ірині, автору эскизів табличок і нашого сайту, з якою майже кожен замовник спілкувався особисто, для висловлювання побажань і затвердження макету - поставили страшний діагноз: гострий лейкоз, тобто швидко прогресуючий рак крові. Розвиток хвороби дуже стрімкий - ще два тижні тому Ірина приймала, набирала і готувала файли замовлень, а сьогодні в закритому боксі проходить хімія-терапію... Лікування дороге, крім хімія-терапії потрібна пересадка кісткового мозку!

Якщо у Вас є можливість і бажання допомогти, навіть невеликою сумою, кожна гривня має значення - це карта Ірини: ПриватБанк 4149 4390 0612 0863

Картка чоловіка Monobank № 4441 1144 4768 6013 Назаренко І.В.

Якщо у Вас є інформація об організаціях чи волонтерах, котрі можуть організувати виїзд в клініки за кордон для пересадки кісткового мозку: 0976020052, 0999555229
Всі документи по хворобі Вайбер 0976020052

Просимо про допомогу!!!



Адресна Табличка на Стовп

 

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом./
Адресна Табличка на Стовп

(артикул - 008А)
Ціна 555,00грн

Замовити виготовлення таблички

!  Звертаємо вашу увагу на те, що на всі зображення з нашого сайту, на всі розроблені макети табличок зареєстровано авторське право в державній службі інтелектуальної власності України. Будь-яке копіювання, імітація або використання ескізів, макетів, фотоматеріалу, в тому числі часткове, Дизайн студії "R-mix" - є порушенням Закону України "Про авторське та суміжне право" За порушення авторських прав законодавством України передбачена цивільна, адміністративна і кримінальна відповідальність.

Характеристики таблички:

Артикул - 008А

Колір:
фон коричневий, літери бежеві

Розмір:
ширина - 35см
висота - 45см

Вартість:
555,00грн

Матеріал:
Основа - оргскло, товщина 3мм
Фон - порошкова заводська покраска
Символи - німецька довгострокова плівка Oracal

Комплектація:
саморізи - 2шт, пробки - 2шт, декоративні заглушки коричневого кольору - 2шт
(за додаткову плату - 60,00грн - Ви можете придбати декоративні металеві заглушки)

Опис:

Адресні таблички на стовп артикулу 008А виконані з акрилу (оргскла), адесні таблички із оргсклафон і текст наноситься прессламінатором зі зворотного боку, в результаті чого виходить ефект "під склом" Поєднання білого і коричневого кольору саме по собі виглядає яскраво і залишає відчуття теплоти і затишку, а завдяки такій технології нанесення, кольори стають глибшими, сама табличка виглядає цікавіше, благородніше. Зазвичай така табличка кріпиться на саморізи, але якщо Ви хочете зробити її ще респектабельнее, можна укомплектувати табличку за додаткову ціну хромованними заглушками на саморізи.

Технологія виготовлення акрилових табличок на будинок:

З прозорого акрилу лазером вирізається основа для таблички потрібної форми. З самоклейки бежевого і коричневого кольорів плоттером вирізається фон і текст, який наноситься широкоформатним прессламінатором на зворотну сторону прозорої акрилової заготовки, за рахунок чого виходить ефект "під склом", при цьому акрил має ряд незаперечних переваг перед склом - він в два раз легше, більш безпечний, має ударостійкість в 5 разів вище, легше ріжеться, має високу атмосферостійкість. Адресні таблички з акрилу часто замовляють для подарунка. На фотографії і на відео важко передати колір і блиск таких табличок, зазвичай "живцем" вони виглядають ще більш привабливим. Аанологічную технологію давно застосовують при виготовленні фасадних і кабінетних табличок. Табличка кріпиться за допомогою саморізів, отвори під них пропалюются лазером. Під час монтажу слід врахувати, що при сильному закручуванні саморізів, акрил може лопнути тому закручувати слід акуратно вручну, не використовуючи електрошуруповерти, дрилі, електричні викрутки і т. д.

Оригінальні адесні таблички із оргскла:

  • виглядають дуже стильно і сучасно
  • мають підвищені експлуатаційні характеристики
  • не іржавіють і не деформуються
  • користуються великим попитом

Наші роботи:

адесні таблички із оргскла

Прейти на цены табличек   Подивитися інші варіанти вказівників

 

Адреси доставки табличок по Україні:

Наші клієнти:

Звертайтеся будемо раді співпраці!

 

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013