язык/мова:  RU  UA

Адресні таблички, офісні таблички, стенди, вказівники

/ перейдіть в потрібну категорію /
Посмотреть цены на адресные таблички
Таблички офисные
Адресні таблички Замовити, придбати кабінетні, фасадні таблички
наклейки объект под охраной
Щиты вывески
Замовити, придбати таблички наклейки з охорони праці: вхід, вихід, обережно злий собака, за кермом учень, туалет та ін. Заказать щиты, стенды, указатели


Дизайн студія "R-mix":

Наше виробництво одне з найбільших в Україні. Всі замовлення виконуються на власному сучасному обладнанні кваліфікованими фахівцями.Ескізи продукції розробляють професійні дизайнери. Ми беремо активну участь в конкурсах, семінарах, виставках і маємо численні нагороди, дипломи, подяки, грамоти.
Розробки наших дизайнерів захищеніавторськими правами.

Виготовлення табличок фірма Р-мікс

Основні напрямки нашої фірми - це виробництво таких виробів:

Адресні таблички на будинок,
кабінетні та фасадні таблички, наклейки

Можливо, Ви цього не помічаєте, та таблички (офісні, адресні, фасадні, кабінетні), наклейки, вказівники та попереджуючі знаки - дуже полегшують наше життя. Важко собі уявити, як нам довелося б орієнтуватися на вулицях міст, в лікарняних коридорах, коридорах державних установ і навчальних закладів, в супермаркетах і так далі, не будь розставлені на нашому шляху ці ненав'язливі помічники - таблички з назвами вулиць та номерами будинків, таблички з назвами фірм і кабінетів, вивіски з режимом роботи закладів, попереджучі вказівники та покажчики напрямку.

Ми займаємося виготовленням різноманітних табличок більше 20 роківАдресна табличка на будинок

Власне виробництво, сучасні технології, налагоджений процес виготовлення табличок дозволяє виконувати замовлення якісно і швидко - протягом 1 робочого дня, а іноді навітьі протягом години, після чого в той же або на наступний день таблички будуть відправлені Вам.

Поставку нашої продукції здійснюємо в усі населенні пункти України.

Адресні таблички на будинок

Виконують корисну функцію Адресні таблички на будиноквказівника, яка стає особливо важливою в критичних ситуаціях - для швидкої допомоги, пожежників, охоронних служб.
Допоможуть знайти Ваш будинок листоноші, друзям, службам таксі.
Часто красива будинкова табличка є прикрасою або декоративним доповненням архітектурного оформлення будинку.
На нашому сайті можна замовити таблички різних форм і кольорів, з різних матеріалів, різної цінової категорії. Табличка на будинок буде завжди доречним і корисним подарунком для Вашіх друзів та близьких.

Фасадні таблички

Фасадна табличка для фірми, банку, магазину, турагентства, перукарні і т.д. - як одяг Фасадні таблички(по якому зустрічають) для людини. Перше враження задає тон подальшим взаєминам. Справити с самого початку позитивне враження набагато легше, ніж виправити вже складене негативне. Навряд чи ми станемо довіряти банку, страховій компанії, агентству нерухомості, нотаріусу чи салону краси, якщо замість красивої фасадної таблички побачимо лист А4 в файлі. Ми не маємо на увазі вартість матеріалу, з якого фасадна табличка зроблена - має значення стилістика, правильно підібране поєднання кольорів, грамотна компоновка, форматування тексту.
Табличка може підняти вашу значимість в очах клієнта своєю респектабельністю, може розташувати його до вас своєю простотою і строгістю, може показати ваш вишуканий смак своєю оригінальністю, а може викликати ряд сумнівів в необхідності вести з вами справи.

До речі, відсутність на фасаді адресної таблички так само не додасть гарного настрою клієнту, який досліджував вулицю уздовж і поперек в пошуках вашого місцезнаходження, і він несвідомо перенесе це роздратування на вас і вашу фірму. Та й нелогічно витрачати гроші на рекламу для залучення клієнтів, не подбавши про адресну і фасадну таблички. Саме в такій послідовності - ми спочатку знаходимо вулицю, потім шукаємо адресну табличку з номером будинку, а потім вже по фасадній табличці визначаємо, де саме в цьому будинку знаходиться фірма, що ми шукаємо

Кабінетні таблички і попереджуючі вказівникиКабінетні таблички і попереджуючі вказівники

Такі таблички служать для навігації усередині приміщення. Вони можуть підкреслити красу інтер'єру, можуть стати додатковим елементом декору, і так само як фасадна і адресна таблички, допоможуть в орієнтуванні Ваших клієнтів.

Щити, стенди, штендери("спотикач"), вказівники

Цей вид реклами зазвичай розрахований на потенційних клієнтів - людей, які проходять повз Вашого закладу, установи і повинен бути яскравим, зрозумілим, витриманим у вашому фірмовому стилі, включати перелік товарів і послуг. Розміри і кольори можуть бути будь-які. Основа - це, як правило, пластик товщиною 3 мм, з нанесеним кольоровим зображенням або текстом з вінілової плівки. Це може бути і банер з повнокольоровим друком або плівка самоклейка, яку можна наклеїти на вітрини.

Наші роботи:

Таблички на будинок

Конфіденційність: Ми суворо дотримуємося правил законів про захист інформації - Ваші особисті дані не будуть передаватися третім особам

Транслітерація: В табличках використвуеться транслітерація, яка відповідає постанові Кабінету Міністрів України № 55 від 27 січня 2010 року "Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею" (зі змінами станом на 13. 03. 2013 р.)

Копірайт: Будь-яке копіювання, імітація або використання ескізів, макетів, фотографій Дизайн студії "R-mix" - є порушенням Закону України "Про авторське та суміжне право"
За порушення авторських прав законодавством України передбачена цивільна, адміністративна і кримінальна відповідальність.


Звертайтесь, замовляйте - будемо раді
співпраці!

Вверх сторінки

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013