язык/мова:  RU  UA
Ціна та зразки будинкових табличок

Адресні номернні таблички на будинки - Вишгород

Протягом двадцяти років наша робота полягає у виготовленні адресних табличок на будинки

Щоб замовити таблички на нашому сайті, попередньо ознайомившись з цінами, вам достатньо перейти в каталог за цим посиланням

Наші таблички можуть виготовлятися в чотирьох варіантах:

  1. Адресні світлові таблички
  2. Адресні металеві таблички
  3. Адресні алюмінієві таблички
  4. Адресні пластикові таблички

1. Адресні світлові таблички ВишгородАдресні світлові таблички можуть бути виготовлені як із пластику, так і з композиту (тришаровий матеріал, що складається з алюмінію, пластику й алюмінію). Ви можете замовити табличку з внутрішнім підсвічуванням, яке працюватиме від електромережі, але вам доведеться провести додаткову роботу з прокладання електропроводки до табличці. Також можна замовити табличку, яка зможе працювати від сонячних батарей, для неї знадобляться акумулятори, що мають можливість заряджатися від сонячної енергії. У термін виготовлення табличок подібного типу вже включена Доставка до Вишгорода, і становить він сім днів.

- Якщо ви замовляєте табличку для місць, де в темний час доби не буває освітлення, то це самий підходящий варіант

2. Адресні металеві таблички виготовляють з матеріалу композит, а завдяки тому, що їх вирізують за допомогою фрезерного верстата, вони можуть набувати як прямокутну і квадратну форми, так і фігурні форми. На таких табличках зазвичай назви вулиць і номери будинків наносяться буквами коричневого кольору за допомогою німецької плівки Oracal. Застосовуючи метод порошкового фарбування, роблять фон бежевого або золотистого тону. Якщо клієнт забажає вибрати для себе будь-яке інше поєднання кольорів, треба обговорити це в момент оформлення замовлення. Адресні металеві таблички можуть бути виготовлені в строк від 1-го до 5-ти днів.

- Таблички даного типу відрізняються своєю міцністю, зламати або розбити їх складно, то якщо ви хочете уберегтися від вандалізму, варто звернути свою увагу на таблички, виготовлені з композиту

3.Адресні алюмінієві таблички Адресні алюмінієві таблички завжди мають чорні символи, які наносяться на білий фон, виготовлений за допомогою світловідбиваючої плівки. Під час виготовлення адресних табличок даного типу використовується такий же метод, як і для автомобільних номерів - метод формовки алюмінієвих пластин. Під час нанесення на таблички назв вулиць і номерів будинків використовується шрифт лише одного виду, а форматування не застосовується, через це від кількості цифр і символів залежить розмір алюмінієвої таблички. Доставка табличок даного типу здійснюється в будь-яку область України. Виготовляються такі таблички протягом одного тижня, а у Вишгороді їх можна отримати вже на наступний день, після того як буде відправлене готове замовлення.

- Люди, звиклі до радянських стандартів, замовляють саме даний вид табличок, так як адресні радянські покажчики виготовлялися на алюмінієвих табличках

4. Адресні пластикові табличкиАдресні пластикові таблички виготовляються різних розмірів, кольорів і форм, все залежить від побажань замовника. Пластикові таблички відрізняються своєю надійністю в експлуатації, а також невисокою ціною, а через час пластик не починає жовтіти і деформуватися. Маючи під рукою клей «Рідкі цвяхи» або саморізи, ви без зусиль з їх допомогою зможете прикріпити табличку. Якщо у всіх населених пунктах Київської області, а також у Вишгороді, ви встигнете до 14.00 оформити замовлення, то зможете забрати його вже наступного дня.

- Адресні пластикові таблички серед замовників користуються найбільшим попитом

Тривалість служби наших табличок

Незважаючи на те, що всі види табличок відрізняються один від одного, вони мають однаковий термін служби в межах восьми років

Основні характеристики:

табличкиСтійкість до атмосферних впливів
табличкиТривалий термін служби
табличкиПривабливий вигляд
табличкиНевисока ціна

 

Здійснення покупки або замовлення адресних табличок у Вишгороді

Для здійснення покупки або замовлення табличок на будинки ви можете скористатися різним способом, вибравши самий зручний і відповідний для себе:

- Написавши всю необхідну інформацію в листі, ви можете відправити його на нашу електронну адресу admin@r-mix.com.ua, після чого ваше замовлення буде відкрите. - Ви можете відкрити замовлення по телефону, зателефонувавши нам і продиктувавши назву вулиці, номер будинку і артикул. Наші телефони ви зможете знайти в розділі «контакти» або в «шапці» сайту.

- Ви можете оформити замовлення прямо на нашому сайті, натиснувши кнопку «замовити» біля таблички, яка вам сподобалася. Коли відкриється форма замовлення, в неї треба буде внести назву вулиці та номер будинку, які будуть наноситися на табличку. Для того щоб з вами змогли зв'язатися наші менеджери, необхідно залишити контактний номер телефону.

Можливі варіанти отримання та оплати готових табличок

Забрати готові адресні таблички на будинки можна по адресу: Вишгород, вул. Київська, 2
Готове замовлення можна оплатити безпосередньо під час його отримання, також можна здійснити оплату на картку ПриватБанку або на розрахунковий рахунок.

Ми завжди будемо раді співпрацювати з вами!

Вверх страницы

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013