Друзі!
В нашому колективі сталася біда - дизайнеру Ірині, автору эскизів табличок і нашого сайту, з якою майже кожен замовник спілкувався особисто, для висловлювання побажань і затвердження макету - поставили страшний діагноз: гострий лейкоз, тобто швидко прогресуючий рак крові. Розвиток хвороби дуже стрімкий - ще два тижні тому Ірина приймала, набирала і готувала файли замовлень, а сьогодні в закритому боксі проходить хімія-терапію... Лікування дороге, крім хімія-терапії потрібна пересадка кісткового мозку!

Якщо у Вас є можливість і бажання допомогти, навіть невеликою сумою, кожна гривня має значення - це карта Ірини: ПриватБанк 4149 4390 0612 0863

Картка чоловіка Monobank № 4441 1144 4768 6013 Назаренко І.В.

Якщо у Вас є інформація об організаціях чи волонтерах, котрі можуть організувати виїзд в клініки за кордон для пересадки кісткового мозку: 0976020052, 0999555229
Всі документи по хворобі Вайбер 0976020052

Просимо про допомогу!!!язык/мова:  RU  UA
Ціна та зразки будинкових табличок

Адресні таблички на будинки - Буча

Наш досвід роботи з виготовлення адресних табличок на будинки складає більше двадцяти років. За цим посиланням можна перейти в каталог, де ви зможете ознайомитися з нашим асортиментом та цінами, а також відразу оформити замовлення  

Ми займаємося виготовленням табличок різного типу:

  1. Адресні таблички з підсвічуванням
  2. Адресні таблички з металу
  3. Адресні таблички з алюмінію
  4. Адресні таблички із пластику

Світлові таблички Буча1) Адресні таблички з підсвічуванням зазвичай виготовляють з композиту або з пластику, при цьому композит складається з трьох шарів, а саме алюмінію, пластику, алюмінію. Таблички такого типу можуть бути виконані в двох варіантах, вибравши перший варіант, ви отримаєте табличку, підсвічування якої буде працювати від сонячних батарей. Для них знадобляться акумулятори, які заряджаються від сонячної енергії. Вибравши табличку другого варіанту, вам знадобиться прокласти до неї електропроводку, оскільки її внутрішнє підсвічування працює виключно від електромережі. Для того щоб виготовити табличку з підсвічуванням знадобиться тиждень, в даний термін також включається і Доставка в Бучу.

Для місць, де в темний час доби не працює або відсутнє освітлення, дуже добре підходить даний тип табличок

Металеві таблички - Буча2) Адресні таблички з металу виготовляються виключно з композиту, а вирізаються на фрезерному верстаті, що дозволяє надати їм найрізноманітнішу форму: квадратну, прямокутну і фігурну. Такі таблички мають золотистий або бежевий фон, виготовлений за допомогою порошкового фарбування, на яку наносяться коричневі літери з допомогою німецької плівки Oracal. Однак бувають випадки, коли клієнти хочуть отримати адресні таблички з металу з поєднанням інших кольорів, достатньо цей момент обговорити при оформленні замовлення і можна буде визначитися з іншою колірною гамою під замовлення. Для виготовлення табличок даного типу знадобиться від 1-го до 5-ти днів.

Такі таблички досить міцні, що ускладнює спроби зламати їх або розбити. Тому даний тип табличок часто користуються попитом у людей, які стикалися з проявом вандалізму

3) Адресні таблички з алюмінію Адресні таблички з алюмінію Бучавиготовляються за допомогою формовки алюмінієвих пластин, цим же способом виготовляють і автомобільні номери. Фон таких табличок робиться за допомогою світловідбиваючої плівки, і він завжди має білий колір, а от всі символи мають стандартний чорний колір. Для написання на табличках назви вулиці і номера будинку завжди використовується шрифт одного виду без застосування форматування. Тому від кількості символів і цифр завжди залежить розмір адресної таблички з алюмінію. Замовити доставку таблички такого типу можна в усі області України, так як Доставка здійснюється у всі точки нашої країни. Виготовлення таких табличок займає один тиждень, а на наступний день після відправки готового замовлення його можна вже отримати в Бучі.

Радянські адресні покажчики виконувалися на подібних табличках, тому такий тип табличок часто користується попитом у людей, звиклих до радянських часів

4) Адресні таблички із пластику Адресні таблички із пластику Бучаза своєю вартістю досить доступні, а в експлуатації надійні, з часом пластик не жовтіє і абсолютно не деформується. Таблички такого типу можуть мати різний колір, розмір і форму, достатньо при оформленні замовлення обумовити цей момент. При кріпленні даних табличок також не виникає жодних проблем і ускладнень, адресні таблички з алюмінію легко кріпляться на клей «Рідкі цвяхи» або саморізами. Якщо ви оформляєте замовлення в різних населених містах Київської області або ж безпосередньо в Бучі до 14.00, то забрати готове замовлення можна буде вже на наступний день.

З усіх перерахованих типів табличок, адресні таблички із пластику на будинки люди замовляють найчастіше

Термін служби табличок вироблених нами

Термін служби всіх табличок, які були вироблені нами, складає в межах восьми років для всіх типів табличок

Основні характеристики:

табличкивелика стійкість до впливів атмосфери
табличкитривалий термін служби
табличкипривабливий зовнішній вигляд
табличкинедорога ціна

 

Купівля або замовлення адресних табличок в Бучі

При бажанні замовити наші адресні таблички на будинки, треба вибрати підходящий для вас спосіб оформлення замовлення:

1-й спосіб: Ви відправляєте на нашу електронну адресу admin@r-mix.com.ua лист, що містить всю необхідну інформацію для оформлення замовлення.

2-й спосіб: Ви телефонуєте нам за вказаними в «шапці» сайту або в розділі «контакти» телефонними номерами, і диктуєте артикул, номер будинку і назву вулиці.

3-й спосіб: Ви уважно вивчаєте запропоновані варіанти табличок на нашому сайті, і, зупинившись на підходящої для вас табличці, натискаєте кнопку «замовити». У формі замовлення ви вказуєте контактний номер телефону, щоб з вами могли зв'язатися наші менеджери, а також назву вулиці і номер будинку, які в подальшому будуть нанесені на табличку.

Способи отримання, а також оплати готових адресних табличок

Звернувшись по перерахованих адресах, ви зможете отримати готову адресну табличку на будинок:

  • Відділення №1 : вул. Горького, 8
  • Відділення № 2 : бул. Богдана Хмельницького, 4 

Оплатити замовлення можна двома зручними для вас способами: на карту Приват Банку або при отриманні готового замовлення.

Ми завжди будемо раді співпрацювати з вами!

Вверх страницы

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013