язык/мова:  RU  UA
Таблички с адресом

Ми займаємося виготовленням адресних табличок на будинки протягом двадцяти років 

Якщо за цим посиланням ви перейдете в каталог будинкових табличок, то зможете не тільки ознайомитися з нашими цінами, але і замовити вподобану вам табличку

Будинкові адресні таблички Володарка

Ми можемо виготовити таблички таких типів:

  1. Будинкові адресні таблички з підсвічуванням
  2. Будинкові адресні таблички з металу
  3. Будинкові адресні таблички з алюмінію
  4. Будинкові адресні таблички із пластику

1.Адресні таблички на будинок з підсвічуванням Адресні таблички на будинок з підсвічуванням виготовляються з матеріалу композит, три шари якого складаються з алюмінію, пластику й алюмінію, а також вони можуть виготовлятися з пластику. Таблички з підсвічуванням можуть працювати, як від сонячних батарей, так і від електромережі. Придбавши табличку на сонячних батареях, вам лише знадобляться акумулятори, які мають можливість заряджатися від сонячної енергії.

Якщо ж ви захочете, щоб внутрішнє підсвічування вашої таблички працювала від електромережі, то вам буде необхідно прокласти до неї проводку. Для адресних табличок з підсвічуванням в термін виготовлення вже включається Доставка в Володарку, зазвичай це займає тиждень з моменту замовлення. Якщо ви хочете замовити адресну табличку, але знаєте, що місце, де вона перебуватиме, не має освітлення в темний час доби, то вам варто зупинити вибір саме на даному варіанті

2.Адресні таблички на будинок з металу Адресні таблички на будинок з металу вирізаються за допомогою фрезерного верстата, за рахунок чого можуть мати не тільки квадратну або прямокутну форму, але й фігурну. Для виготовлення табличок такого типу використовується матеріал композит, на який за допомогою порошкового фарбування наноситься фон бежевого або золотистого кольору. Далі за допомогою німецької плівки Oracal наносяться букви коричневого кольору, однак якщо ви не згодні саме з такими поєднаннями кольорів, то під замовлення можна виготовити табличку з будь-якої іншою кольоровою гамою. Для того щоб виготовити адресну табличку з металу знадобиться від одного до п'яти днів.

Зіткнувшись одного разу з проявом вандалізму, ви можете бути впевнені, що після придбання табличок даного типу, ви зможете себе захистити від повторних його проявів, оскільки виготовлені з композиту таблички зламати або розбити досить складно

3. Адресні таблички на будинок з алюмінію мають різний розмір, який безпосередньо Адресні таблички на будинок з алюмінію в Володарцізалежить від кількості символів в назві вулиці, а також від кількості цифр в номері будинку. Через те, що при нанесенні інформації на таблички використовується тільки один вид шрифту і без форматування, якраз від кількості символів і цифр і змінюється розмір табличок. За допомогою формовки алюмінієвих пластин (метод виготовлення автомобільних номерів) виготовляються адресні таблички з алюмінію, на які за допомогою світловідбиваючої плівки наноситься білий фон, а потім чорні букви. Замовивши табличку саме даного типу, можна бути впевненим, що її доставлять в будь-яку точку країни, так як алюмінієві таблички ми доставляємо по всій Україні. У Володарці отримати готову табличку можна вже на наступний день після відправки виконаного замовлення, термін виготовлення даних табличок займає сім днів.

Багато людей звикли до радянських стандартних адресних вказівників, виготовляли які на подібних табличках. Часто люди не хочуть змінювати своїх звичок і тому для себе вибирають саме цей вид табличок

4. Адресні таблички на будинок із пластику ВолодаркаАдресні таблички на будинок із пластику з часом не змінюють свій зовнішній вигляд (не деформуються і не жовтіють), в експлуатації вони досить надійні, а своєю невисокою вартістю привертають до себе увагу. Такі таблички виготовляються різних розмірів, форм і кольорів, так що ви зможете замовити табличку на свій розсуд. Зібравшись прикріпити табличку із пластику, не варто турбуватися про труднощі, які можуть виникнути в цей момент, скориставшись саморізами або клеєм «Рідкі цвяхи», ви з легкістю зробите це. У Володарці або в будь-яких інших населених пунктах Київської області, оформляючи замовлення до 14.00, ви можете бути впевнені, що готову табличку отримаєте вже на наступний день.

З усіх видів наших табличок, адресні таблички із пластику замовляють частіше за інших

Тривалість служби наших табличок

Наші таблички служать близько восьми років, при цьому на термін служби абсолютно не впливає тип таблички

Основні характеристики:

табличкистійкість до атмосферних впливів
табличкитривалий час служби
табличкигарний зовнішній вигляд
табличкиневисока вартість

 

Як здійснити замовлення або покупку адресних табличок у Володарці

Якщо ви вирішили оформити замовлення, то це можна зробити за допомогою найзручнішого для вас способу:

Спосіб 1-й: На нашу електронну адресу admin@r-mix.com.ua необхідно відправити лист, що містить всю необхідну інформацію для виготовлення таблички.

Спосіб 2-й: У «шапці» сайту, а також в розділі «контакти» вказані всі телефонні номери, зателефонувавши за яким і продиктувавши артикул, номер будинку і назву вулиці, ви зможете оформити замовлення.

Спосіб 3-й: На сайті можна вивчити всі види табличок, а визначившись з бажаним варіантом необхідно натиснути кнопку «замовити», після чого у формі замовлення, що відкрілася, вказати номер телефону, давши можливість менеджерам зв'язатися з вами, а також номер будинку і назву вулиці для нанесення їх на табличку.

Варіанти оплати та отримання готових табличок:

Ви можете забрати готове замовлення по адресу: Володарка, вул. Коцюбинського, 29

Оплатити замовлення можна на картку Приват Банку, наш розрахунковий рахунок, також це можна зробити під час отримання готового замовлення.

Ми завжди будемо раді співпрацювати з вами!

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013