мова:  RU  UA

Офісні таблички із змінною інформацією

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

ОФІСНІ ТАБЛИЧКИ із ЗМІННОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

(артикул - 412)
Ціна без молдингу 395,00грн
Замовити
Ціна з молдингом 495,00грн
Замовити

Опис офісної таблички:

  Основа даної кабінетної таблички прозорий акрил 2 мм, на який нанесені текст і фон плівкою ПВХ, в цій табличці плівка нанесена на її зворотну сторону, що створює ефект зображення Таблички кабинетные під склом. Поєднання кольорів може бути будь яким. Табличка може мати об'ємну рамку (молдинг) товщиною 3 мм золотого або сріблястого кольору Розмір таблички 200х300мм
   Якщо якась частина інформації часто змінюється має сенс замовити табличку з кишенею. Вставку в кишеню як правило роздруковують на принтері або пишуть від руки але за додаткову плату текст для вставки в кишеню таблички можемо виготовити ми з плівки того ж кольору який використовувався на табличці.

  Виготовлення таких табличок займає 2-3 дні. Кріпляться таблички або чотирма саморізами або якщо поверхня гладка не рельєфна двостороннім скотчем. При замовленні від 5 табличок оптові ціни.

   Такий тип табличок найчастіше використовують; кабінети психолога, шкільні кабінети, стоматологічні клініки, нотаріуси, жилкомсервіси, інститути, жеки, школи, технікуми, ліцеї, паспортні столи, прокуратура, суди, готелі, вокзали, аеропорти, супермаркети, магазини, сто, автомийки, готелі, будинки відпочинку, кафе, бари, ресторани.

 

Наразі діє акція - Безкоштовна Доставка по Україні

 

Перейти на сторінку з цінами на кабінетні таблички Ціни на виготовлення кабінетних табличок

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013