язык/мова:  RU  UA
Ціна та зразки будинкових табличок

Табличка з адресою і номером будинку - Борова

Ми маємо досвід виготовлення адресних табличок на будинки вже більше 20-ти років

Якщо ви бажаєте ознайомитися з нашими цінами або зробити замовлення, необхідно перейти за цим посиланням в каталог табличок з адресою

У нас ви зможете замовити найрізноманітніші види табличок:

  • Таблички з адресою із пластику
  • Таблички з адресою із алюмінію
  • Таблички з адресою із металу
  • Таблички з адресою із підсвічуванням

- Таблички з адресою і номером будинку із пластику Таблички з адресою і номером будинку із пластику мають перевагу перед іншими видами табличок через свою невисоку ціни, крім того, купуючи саме таблички із пластику, ви можете бути впевнені, що в експлуатації вони дуже надійні. Навіть через певний час дані таблички не міняють свій зовнішній вигляд, а саме вони не деформуються і не жовтіють. Адресні таблички із пластику можуть бути різних форм, кольорів і розмірів. Також не виникає проблем з кріпленням табличок, оскільки достатньо скористатися клеєм «Рідкі цвяхи» або ж звичайними саморізами. Якщо ви оформите замовлення до 14.00 у Боровій або будь-яких інших населених пунктах Київської області, то ваше замовлення буде готове вже на наступний день.

З усіх видів табличок адресні таблички із пластику займають перше місце по замовленнях

- Таблички з адресою із алюмініюТаблички з адресою із алюмінію виготовляються тим самим чином, як і автомобільні номери, а саме методом формовки алюмінієвих пластин. Такі таблички мають стандартний білий фон, для виготовлення якого застосовується світловідбивна плівка, символи наносяться виключно чорним кольором. Адресні таблички з алюмінію мають різний розмір, що залежить лише від назви вулиці і номера будинку. Пов'язано це з тим, що шрифт використовується лише одного виду, а форматування не застосовується, тому кількість символів і цифр впливають на розмір алюмінієвої пластини. Таблички з алюмінію доставляються по всій Україні, тому замовлення можна зробити з будь якої області, а на їх виготовлення йде зазвичай один тиждень. У Боровій можна отримати адресну табличку з алюмінію на наступний день після того, як готове замовлення буде відправлено.

За радянських часів для адресних вказівників використовували такий вид табличок, і багато людей звикли саме до них. Тому найчастіше таблички з алюмінію користуються попитом у людей, які звикли до радянських адресних вказівників

- Таблички з номером дому та назвою вулиц із металуТаблички з номером дому та назвою вулиц із металу вирізаються за допомогою фрезерного верстата, у зв'язку з цим їх форма може бути найрізноманітнішою, а саме квадратною, прямокутною і фігурною. Для виготовлення табличок використовується матеріал композит, який складається з трьох шарів: алюміній-пластик-алюміній. На таких табличках фон наноситься за допомогою порошкового фарбування і найчастіше має бежевий або золотистий відтінок. Що ж стосується літер, то зазвичай вони наносяться коричневим кольором за допомогою німецької плівки Oracal. Якщо ж ви бажаєте при виготовленні адресної таблички з металу отримати готову табличку будь-яких інших відтінків, то дане питання обговорюється при оформленні замовлення. Виготовляються металеві таблички приблизно від 1-го до 5-ти днів.

Адресні таблички з металу відрізняються своєю надійністю, вони досить міцні, тому їх важко розбити або зірвати. Якщо люди одного разу стикалися з проявом вандалізму, то найчастіше вони замовляють таблички з композиту, щоб уберегти від повторних спроб псування адресні вказівники

- Адресні таблички з підсвічуванням можуть виготовлятися з різного матеріалу, а саме з композиту або з пластику, в залежності від ваших уподобань. Такі таблички можуть бути двох видів, для першого виду табличок підсвічування робиться на сонячних батареях, для цього використовуються акумулятори, що мають можливість заряджатися від сонячної енергії. Але існує і другий вид табличок з внутрішнім підсвічуванням, але для цього буде необхідно прокласти електропроводку безпосередньо до самої табличці. На виготовлення адресної таблички з підсвічуванням зазвичай йде сім днів, в цей термін також вже включена Доставка в Борову.

Адресні таблички з підсвічуванням часто замовляють в ті місця, які з різних причин в темний час доби не мають ніякого освітлення

Термін служби наших табличок

Всі наші таблички, незважаючи на те, що вони мають різні види, служать приблизно вісім років

Основні характеристики:

табличкистійкість до різних впливів атмосфери
табличкитривалий термін служби
табличкиприємний зовнішній вигляд
табличкиневисока вартість

 

Замовити або купити адресні таблички в Боровій

Для того щоб оформити замовлення ви можете скористатися різними способами:

  • Спосіб №1: Після того, як ви ознайомилися із запропонованим асортиментом табличок на нашому сайті і зупинилися на вподобаному вам варіанті, достатньо скористатися кнопкою «замовити». Далі відкривається форма замовлення, ви вносите назву вулиці і номер будинку, які будуть нанесені на табличку. Для того щоб наші менеджери змогли з вами зв'язатися необхідно залишити контактний номер телефону.
  • Спосіб №2: У «шапці» нашого сайту, а також в розділі «контакти» вказані телефонні номери, зателефонувавши за якими і продиктувавши назву вулиці, номер будинку і артикул, ви зможете оформити замовлення.
  • Спосіб №3: За електронною адресою admin@r-mix.com.ua ви можете вислати всю необхідну інформацію, яка знадобиться для виготовлення вподобаної вам таблички.

Способи оплати та отримання адресних табличок

За вказаною адресою можна забрати готову адресну табличку: вул. Театральна, 17а

Оплату можна здійснити двома зручними для вас способами: оплатити замовлення на картку ПриватБанку або здійснити оплату при отриманні готового замовлення.

Наші замовники:

Ми завжди будемо раді співпраці з Вами!

Вгору сторінки

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013