язык/мова:  RU  UA
Ціна та зразки будинкових табличок

Таблички з написом назви вулиць Бородянка

Більше 20-ти років ми займаємося виготовленням адресних табличок

Перейти до каталогу з варіантами і цінами табличок з назвою вулиць

Ми виробляємо таблички чотирьох видів:

  1. Адресні таблички із пластику
  2. Адресні таблички з алюмінію
  3. Адресні таблички з металу
  4. Світлові адресні таблички

1.Адресні таблички з написом назви вулиць із пластикуАдресні таблички з написом назви вулиць із пластику досить надійні в експлуатації, крім того важливою перевагою таких табличок є їх відносно невисока ціна. Замовляючи таблички із пластику, ви можете вибрати якого розміру або кольору вони будуть, а також визначитися з відповідною для вас формою. Такі таблички навіть через деякий час не починають деформуватися або жовтіти, що теж робить їх ще більш привабливими для замовників. Щоб прикріпити їх не знадобиться якихось спеціальних пристосувань або витрат, так як це можна буде зробити за допомогою саморізів або клею «Рідкі цвяхи». Оформляючи замовлення в Бородянці або інших населених пунктах Київської області до 14.00, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте його вже наступного дня..

- Адресні таблички із пластику займають в даний час перше місце по попиту на них

2. Адресні таблички з назвою вулиць із алюмініюАдресні таблички з назвою вулиць із алюмінію мають стандартний фон білого кольору, який виготовляється за допомогою світловідбиваючої плівки, а всі символи наносяться чорним кольором. Для їх виготовлення використовується метод формовки алюмінієвих пластин, саме той, який застосовується для виготовлення автомобільних номерів. Адресні таблички з алюмінію можуть виготовлятися різного розміру, проте це залежить лише від назви вулиці і номера будинку, а зв'язано це з тим, що шрифт використовується лише одного типу, а форматування не застосовується. Тому розмір алюмінієвої пластини безпосередньо залежить від кількості цифр і символів. Виготовляються таблички такого типу впродовж тижня, а Доставка здійснюється в будь-яку область України. Після того, як було відправлене готове замовлення, ви зможете отримати його вже наступного дня у Бородянці.

- Багато людей звикли до стандартних радянських адресних вказівників, які виготовлялися на аналогічних табличках. Так що подібні таблички часто замовляють люди, які не бажають змінювати своїх звичок

3. Адресні таблички з металуАдресні таблички з металу виготовляються з тришарового матеріалу, шари якого складаються з алюмінію, пластику й алюмінію. Назва такого матеріалу композит, форма даних табличок може бути найрізноманітнішою, оскільки вони вирізаються на фрезерному верстаті, тому їм властива не тільки квадратна і прямокутна форма, але і фігурна. Фон на таких табличках найчастіше має золотистий або бежевий відтінок, який наноситься за допомогою порошкового фарбування. Потім за допомогою німецької плівки Oracal наносяться букви, які мають в основному коричневий колір. Однак якщо клієнта не влаштовує подібне поєднання кольорів, то при замовленні таблички інші варіанти забарвлень обмовляються. Адресні таблички з металу можуть виготовлятися від одного і до п'яти днів.

- Перевага таких табличок в їх міцності, зламати і розбити їх дуже складно, тому якщо у вашому районі спостерігаються випадки вандалізму, то даний варіант адресних табличок саме для вас

4. Світлові адресні таблички з написом назви вулиціСвітлові адресні таблички з написом назви вулиці можуть мати два види, а також виготовлятися з різних матеріалів (пластика, композиту). Ви можете вибрати табличку першого виду, тоді вона буде мати підсвічування, що працює від сонячних батарей, для яких використовують акумулятори, які заряджаються сонячною енергією. Світлові адресні таблички другого виду можуть працювати від звичайної електромережі, а їх підсвічування буде внутрішнє, але тоді ви будете мати потребу в прокладанні проводки для роботи вашої таблички. Термін виготовлення таблички з підсвічуванням займає сім днів, але в нього вже включена Доставка в Бородянку.

- Якщо вам треба придбати табличку для неосвітлених в темний час місць, то саме така табличка буде дуже до речі

Термін служби наших табличок

Ми виготовляємо таблички абсолютно різних видів, проте термін їх служби практично однаковий і становить вісім років

Основні характеристики:

табличкистійкість до атмосферних впливів
табличкидовгий термін служби
табличкигарний зовнішній вигляд
таблички доступна ціна

 

Як у Бородянці купити або замовити адресні таблички

Для того щоб замовити адресні таблички на будинки вам необхідно скористатися такими варіантами:

    - Вивчити асортимент пропонованих табличок на сайті, і зупинившись на вподобаному варіанті, натиснути кнопку «замовити». Потім відкриється форма замовлення, в неї треба уважно внести назву вулиці та номер будинку, вони будуть нанесені на табличку. Також треба залишити номер телефону, за яким з вами матиме можливість зв'язатися наш менеджер.

    - Замовлення можна оформити по телефону, в розмові треба продиктувати назву вулиці та номер будинку, а також артикул. Телефонні номери для зв'язку з нами вказані на сторінці «контакти» або в «шапці» сайту.

    - На нашу електронну адресу admin@r-mix.com.ua треба надіслати листа з усією необхідною інформацією для виготовлення таблички.

Способи оплати та отримання готових табличок

Після замовлення таблички з написом назви вулиці Ви можете їх забрати за адресою: вул. Леніна , 337

Здійснити оплату замовлення можна на картку Приват Банку, також ви можете зробити це вже при отриманні готової таблички.

Ми завжди будемо раді співпраці з Вами!

Вгору сторінки

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013