язык/мова:  RU  UA

Табличка для заміського будинку

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Табличка для загородного дома

(артикул-008s)
Вартість 325,00грн

замовити табличку

!  Будь-яке копіювання, імітація або використання ескізів, макетів, фотографій Дизайн студії "R-mix" - є порушенням Закону України "Про авторське та суміжне право" 
За порушення авторських прав законодавством України передбачена цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність.

Характеристики таблички:

Артикул - 008s

Колір:
фон коричневий, текст бежевий

Розмір:
ширина - 30см
висота - 40см

Ціна:
275,00грн

Матеріал:
Німецький пластик ПВХ

Опис:
Ця табличка виготовляється з табличка на заміський будиноквисокоякісного німецького пластику товщиною 3мм, зверху якого наноситься за допомогою пресламінатора фон і текст вирізаний з плівки самоклейки. Плівка та пластик зроблені з одного матеріалу - ПВХ і мають близькі значення коефіцієнта теплового розширення, тому влітку при нагріванні і взимку під час морозів плівка не береться складками і не відшаровується. ПВХ - це термопластичний полімер вінілхлориду. Стійкий до дії вологи, кислот, лугів, розчинів солей, бензину, гасу, жирів, спиртів, має гарну морозостійкість і нагревостойкостью. Такі таблички мають збільшений термін служби і не бояться впливу морозу, дощу, ультрофиолет. За такою технологією виготовляються не тільки адресні таблички але і вся зовнішня реклама.
Табличка має невеликий розмір 310х400мм і розроблялася для установки на паркан, гараж, лазню, невеликий будинок або дачу. Табличку з таким дизайном можна виготовити в більшому розмірі і з іншим поєднанням кольорів (артикул 007, 008)

  Виготовити табличку можна без передоплати , а сплатити при отриманні. Для того щоб подивитися найближчий до вас адресу доставки клікніть на кнопку Доставка яка знаходиться вгорі сторінки, введіть своє місто з адресою і вам буде запропоновано найближче відділення по якому можна оплатити і забрати табличку.

Наші роботи:

Таблички на будинок

Таблички з адресою  Подивитися ціни на таблички для заміського будинку

 

Подивитися адресу найближчого відділення безкоштовної доставки табличок в міста та області України:

 

Звертайтеся, замовляйте -
будемо раді співпраці!

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013