язык/мова:  RU  UA
Ціна та зразки будинкових табличок

Виготовленя вуличних табличок -  Бровари

Виготовленням табличок на будинки ми займаємося вже більше двадцяти років.

Перейшовши в каталог за цим посиланням, ви зможете не тільки подивитися ціни та зразки вуличних табличок, а й здійснити замовлення адресних табличок

Опис і основні види табличок нашого виробництва:

  1. Пластикові таблички
  2. Алюмінієві таблички
  3. Металеві таблички
  4. Таблички з підсвічуванням

1)Пластикові вуличні таблички Бровари Пластикові вуличні таблички можна замовити різного кольору, розміру і навіть форми, крім того вони відрізняються своєю відносно недорогою ціною і надійністю в експлуатації. Таблички із пластику абсолютно не складно кріпити, досить використати клей типу «Рідкі цвяхи» або саморізи, з часом пластик не тільки не жовтіє, але і не деформується. Якщо ви будете робити замовлення табличок в Броварах або в іншому населеному пункті Київської області, то у вас буде можливість забрати таблички вже на наступний день після того, як було оформлене ваше замовлення, якщо ви встигли зробити це до 14.00.

- Люди найчастіше зупиняють свій вибір саме на пластикових табличках на будинки

2) Вуличні алюмінієві таблички виготовляються за допомогою технологій, які використовуються для виготовлення номерних знаків для автомобілів. Для цього застосовується метод формовки алюмінієвих пластин, для виготовлення фону білого кольору використовується світловідбивна плівка, а символи наносяться виключно чорного кольору. Оскільки при виготовленні табличок з алюмінію форматування не застосовується, а шрифт завжди тільки одного виду, то розмір подібної таблички безпосередньо залежить від назви вулиці (кількості символів) і номера будинку (кількості цифр).
У Броварах на наступний день після відправки замовлення вже можна отримати доставку, в усі області України також здійснюється Доставка. Для табличок з алюмінію термін виготовлення може тривати до семи днів.

- Алюмінієві таблички найчастіше замовляють люди, яким подобаються виключно радянські класичні адресні вказівники

3) Металеві таблички для вулицьМеталеві таблички для вулиць виготовляють з тришарового матеріалу (алюміній, пластик, алюміній), який називається композит. Даний тип табличок вирізається на фрезерному верстаті, тому може мати квадратну, прямокутну і фігурну форми. В основному для фону використовується золотисті і бежеві поєднання кольорів, фарбування застосовується порошкове, а букви робляться з німецької плівки Oracal і мають коричневий колір. Під замовлення ви маєте можливість отримати табличку в тій колірній гамі, яка подобається саме вам. Металеві таблички виготовляються від одного до п'яти днів.

- Металеві таблички мають однаковий термін служби з пластиковими табличками. Зірвати і розбити таблички з композиту непросто, тому їх часто замовляють люди, охочі захистити себе від вандалів

4) Вуличні таблички з підсвічуванням можуть бути двох видів, а в якості матеріалу для їх виготовлення підійде як пластик, так і композит. Можна замовити табличку з внутрішнім підсвічуванням, але таке підсвічування буде працювати від мережі, відповідно необхідно буде прокласти проводку. Однак можна вибрати таблички з підсвічуванням, що працює на сонячних батареях, для них буде достатньо акумуляторів, які зможуть заряджатися від сонячної енергії. Враховуючи доставку в Бровари, термін виготовлення таких табличок займе близько тижня.

- Коли місце, де встановлюється табличка, в темний час доби не висвітлюється, то найчастіше для таких місць і купують світлові таблички

Термін служби наших табличок

Всі типи табличок служать майже однаково протягом восьми років

Основні характеристики:

табличкислабка реакція на атмосферні дії
табличкитривалий термін служби
табличкигарний зовнішній вигляд
табличкинедорога вартість

 

Як здійснити покупку або замовлення табличок в Броварах

Для оформлення замовлення необхідно:

1-й варіант: Переглянути каталог і вибрати підходящий варіант, після чого скориставшись кнопкою «замовити» відкрити форму замовлення і внести в неї необхідну інформацію для виготовлення таблички, а саме назва вулиці, а також номер будинку. Також необхідно залишити номер телефону, за яким з вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер.

2-й варіант: У «шапці» сайту, а також в розділі «контакти» вказані наші телефони, за якими ви можете зв'язатися з нами і продиктувати артикул, номер будинку і назву вулиці, дана інформація необхідна для нанесення на табличку.

3-й варіант: На поштову скриньку admin@r-mix.com.ua ви можете надіслати всю необхідну для виконання замовлення інформацію.

Отримати готову табличку можна за адресами:  вул. Кутузова , 125 , вул. Київська , 302 , бульв. Незалежності , 16 а , вул. Грушевського , 9 / 1

Здійснити оплату замовлення можна при отриманні або на картку ПриватБанку.

Наші замовники:

Ми завжди будемо раді співпраці з Вами!

Вгору сторінки

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013