язык/мова:  RU  UA
Ціна та зразки будинкових табличок

Вказівники вулиць - Березань

Ми займаємося виготовленням табличок на будинки більше двадцяти років

Перейшовши за цим посиланням в каталог з варіантами вказівників вулиць, ви ви зможете ознайомитися з цінами, а також здійснити замовлення

Ми виготовляємо чотири види табличок:

  1. Пластикові таблички
  2. Алюмінієві таблички
  3. Металеві таблички
  4. Таблички з підсвічуванням

 

1. Пластикові вказівники вулицьПластикові вказівники вулиць відрізняються своєю недорогою ціною, а також надійністю в експлуатації, крім цього до позитивних якостей даних табличок можна віднести той факт, що з часом пластик не жовтіє і не деформується. Пластикові таблички виготовляються різних розмірів і кольорів, а також вони можуть мати різну форму. Прикріпити такі таблички можна без особливих зусиль, досить використати для цього саморізи або клей «Рідкі цвяхи». Оформивши замовлення в різних населених пунктах Київської області, а також безпосередньо в Березані до 14.00, ви зможете забрати готове замовлення вже на наступний день.

- На свої будинки люди найчастіше замовляють саме пластикові таблички

2. Для виготовлення алюмінієвих табличок застосовується технологія виготовлення автомобільних номерів, а саме для алюмінієвих пластин використовується метод формовки. За допомогою світловідбиваючої плівки виготовляється білий фон табличок, на який чорним кольором наносяться символи. При виготовленні табличок використовують тільки один шрифт без застосування форматування, тому розмір табличок безпосередньо залежить від кількості символів в назвах вулиць і цифр у номерах будинків. Замовити доставку алюмінієвих табличок можливо на територію всієї України, виготовлення зазвичай триває протягом семи днів. Після відправки готового замовлення отримати алюмінієву табличку в Березані можна на наступний день.

- Багато людей звикли до стандартних радянських адресним вказівників, які виготовлялися на табличках саме такого типу, такі люди зупиняють свій вибір на даних табличках

3. Металеві вказівники вулиць БерезаньМеталеві вказівники вулиць виготовляються прямокутної, квадратної і фігурної форми, а вирізаються вони за допомогою фрезерного верстата. Для виготовлення букв, які зазвичай мають коричневий колір, використовують німецьку плівку Oracal, фон наносять за допомогою порошкового фарбування, і найчастіше його відтінок золотистий або бежевий. Однак замовник може вибрати найрізноманітніші кольорові гами, обговоривши бажаний варіант під час замовлення табличок. Виготовляються металеві таблички з композиту, який має три шари: алюміній, пластик, алюміній. На виготовлення металевих табличок з композиту, як правило, йде мінімум один день, а максимум п'ять днів.

- Металеві таблички досить важко зірвати, а тим більше розбити, тому люди часто замовляють таблички саме з композиту, для того щоб захиститися від дій вандалів. Термін служби металевих табличок такий же, як і у табличок із пластику

4. Вказівники вулиць з підсвічуванням можна Вказівники вулиць з підсвічуванням Березаньвиготовити двох різних видів, а для матеріалу використовується і пластик, і композит. Подібні таблички можуть мати внутрішнє підсвічування, що працює від мережі електроживлення. Але вибравши даний варіант, необхідно бути готовими до прокладання до таблички електропроводки. Якщо ви не хочете возитися з прокладанням електропроводки, то можна вибрати табличку, підсвічування якої буде працювати від сонячних батарей. Для подібного виду табличок використовуються акумулятори, які зможуть заряджатися від сонячної енергії. Зазвичай для виготовлення табличок з підсвічуванням йде один тиждень, Доставка в Березань вже включена в даний термін.

- Деякі місця не мають освітлення в темний час доби, тому люди часто замовляють таблички з підсвічуванням саме для таких місць

Термін служби наших табличок

Приблизно вісім років становить термін служби всіх наших табличок, при цьому тип табличок на термін служби не впливає

Основні характеристики:

табличкистійкість до впливів атмосфери
табличкидовгий термін служби
табличкипривабливий зовнішній вигляд
таблички
прийнятна вартість

 

Замовлення або покупка табличок в Березані

Оформити замовлення можна зручним для вас варіантом:

Варіант 1-й: Необхідно ознайомитися із запропонованими типами табличок на нашому сайті, після вибору вподобаної таблички натиснути на кнопку «замовити». Після цього відкриється форма замовлення, в яку необхідно внести інформацію для подальшого нанесення її на табличку (номер будинку і назва вулиці). Залишивши номер свого телефону, ви можете бути впевнені, що найближчим часом з вами зв'яжуться наші менеджери.

Варіант 2-й: Оформити замовлення можна в телефонному режимі, зателефонувавши нам за номерами, які вказані на сторінці «контакти» або в «шапці» сайту. Під час розмови вам необхідно продиктувати артикул, назву вулиці, а також номер будинку, після чого вам залишиться тільки дочекатися закінчення виконання замовлення.

Варіант 3-й: Ви можете надіслати на нашу електронну адресу admin@r-mix.com.ua лист, в якому необхідно вказати всю інформацію для можливості виготовлення вподобаної вам таблички.

Способи отримання та оплати таблички

Готову табличку можна забрати за адресою: Березань, вул. Леніна, 157

При бажанні можна оплатити замовлення на картку ПриватБанку, але ви також можете здійснити оплату безпосередньо при отриманні замовлення.

Наші замовники:

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

Вгору сторінки

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013