мова/язык:  RU  UA

Вивіска на фасад

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/
Вивіска на фасад

(артикул - 418)
розмір 350х500мм ціна 1145,00грн
Замовити
розмір 400х600мм ціна 1295,00грн
Замовити
розмір 450х650мм ціна 1495,00грн
Замовити

Опис вивіски на фасад:

Артикул 418

Колір:
фон серебро, текст синій

Виготовляється в двох варіантах
1) 350мм х 500мм
2) 400мм х 600мм
3) 450мм х 650мм

кріплення вивіски на фасадОснова даної вивіски для фасаду - акрил (оргскло), на який із зворотного боку нанесені текст і фон плівкою Оракал, що створює ефект зображення "під склом". Фон - сріблястий (колір автомобільний металік), текст - синій. Технологія виготовлення така ж, як і табличок 415-го і 416-го артикулів, але ця табличка вставлена в рамку з аннодірованного алюмінію сріблястого кольору, яка комплектується фурнітурою для кріплення і має розміри - глибина 20мм, ширина обідка 15мм

Вивіска нотариусДля фону використовується колір "сріблястий металік", тому створюється враження, що табличка повністю металева, при цьому вона виглядає респектабельний, важить менше, не вимагає такого складного догляду, як металева плюс ціна акрилової фасадної таблички значно нижче ціни таблички з металу

Ця технологія дозволяє виготовляти красиві строгі і стильні таблички - кольори виходять насиченими, глибокими, табличка виглядає респектабельно.

Колір фону і тексту може бути іншим. Таблички для шкіл зазвичай замовляють з синім фоном і сріблястим текстом. Таблички для держустанови - мерій, міськрад, судів - синій фон, золотисті літери. Для двокатов і банків як правило робимо таблички з золотистим фоном, чорними літерами. Таблички для нотаріусів - сріблястий фон, сині літери, такі ж кольори часто використовують і садки.

Все вывески - адресные, фасадные, кабинетные - изготавливаются из высококачественных материалов немецкого производства, которые не боятся воздействия атмосферных явлений (солнце, мороз, осадки) и рассчитаны на длительный срок службы.

Повернутися до каталогу з цінами на виготовлення вивісок для фасаду

Наші клієнти:

Звертайтеся будемо раді співпраці!

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013