Вивіска фасадна

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/
Вивіска фасадна

(артикул - 417)
розмір 350х500мм ціна 1145,00грн
Замовити
розмір 400х600мм ціна 1315,00грн
Замовити
розмір 450х650мм ціна 1495,00грн
Замовити

Опис фасадної вивіски:

Артикул 417

Колір:
фон золото, текст чорний

Виготовляється в трьох розмірах:
1) 350мм х 500мм
2) 400мм х 600мм
3) 450мм х 650мм

Основа даної фасадної таблички прозорий акрил, на який нанесені текст, попередньо вирізаний плоттером з чорної плівки ПВХ для зовнішнього застосування, і фон - з плівки золотистого кольору. У цій табличці плівка нанесена на її зворотну сторону, що створює ефект зображення "під склом".
Технологія виготовлення така ж, як і табличок 415-го і 416-го артиВивіски фасаднікулів, але ця табличка доповнюється рамкою з аннодірованного алюмінію золотого кольору, яка комплектується фурнітурою для кріплення і має розміри - глибина 20мм, ширина обідка 15мм
(на фото по кутах декоративні кріплення - це побажання самого замовника, в оригіналі кріплення являє собою потайні петлі зі зворотного боку таблички ).
Так як для фону використовується колір "золотистий металік", створюється враження, що табличка повністю металева, при цьому виглядає вона набагато більш представницький, витонченішою металу, не вимагає такого складного догляду, як металева плюс ціна акрилової фасадної таблички значно нижче ціни таблички з металу

ріплення для табличокЦя технологія дозволяє виготовляти красиві строгі і стильні таблички - кольори виходять насиченими, глибокими, табличка виглядає респектабельно.

Таке поєднання кольорів підходить табличці для банку, мерії, адвокатів, вузів. Таблички для шкіл зазвичай замовляють з синім фоном і сріблястим текстом. Таблички для нотаріусів - сріблястий фон, сині літери, такі ж кольори & nbsp; часто використовують на таблички для садочків та лікарень. & Nbsp; Таблички для поліції, судів, прокуратури як правило робляться з синім фоном і золотистими літерами. Золото з чорним або срібло з синім традиційно використовується на таблички для церкви.

Адресні таблички, фасадні таблички, таблички на будинок і кабінетні таблички наша фірма виробляє тільки з високоякісних німецьких матеріалів, які стійкі до атмосферних впливів, не бояться високої і низької температур, опадів, ультрафіолету, розраховані на тривалий термін служби.

Термін служби цієї таблички більше 15 років

Подивитися інші варіанти табличок для фасаду

Наразі діє акція - Безкоштовна Доставка по Україні

Наші клієнти:

Звертайтеся будемо раді співпраці!

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013