мова/язык:  RU  UA

Вивіски на фасади навчальних закладів

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Вивіски на фасади навчальних закладів

(артикул - 416)
розмір 350х500мм ціна 655,00грн
Замовити
розмір 400х600мм ціна 795,00грн
Замовити
розмір 450х650мм ціна 875,00грн
Замовити

Опис вивіски:

Артикул 416

Колір:
фон золото, текст чорний

Виробляється в трьох розмірах:
1) 350мм х 500мм
2) 400мм х 600мм
3) 450мм х 650мм

Вивіска для фасаду виготовлена з прозорого акрилу (оргскло)
Метод виготовлення:
текст вирізається плоттером з Вивіски на фасади навчальних закладівнімецької плівки чорного кольору і прикочується прессламінатором зі зворотного боку основи - прозорого акрилу, потім наноситься фон - золотистий металік. В результаті виходить табличка " під склом".
При використанні для фону кольорів " металік" (Сріблястий або золотий) створюється враження, що табличка металева, при цьому виглядає набагато більш представницький, витонченішою металу
Така технологія дозволяє виготовляти красиві і стильні фасадні вивіски - кольори виходять насиченими, глибокими. Табличка виглядає респектабельно.

Ми виробляємо фасадні вивіски, таблички з адресою, кабінетні таблички тільки з високоякісних німецьких матеріалів, які стійкі до атмосферних впливів (сонце, мороз, опади) і розраховані на тривалий термін служби.

Такі фасадні акрилові таблички - вивіски, як правило, використовують державні служби (міські та районні виконкоми, податкові, військові частини, пенсійні фонди, суди, ін.), Навчальні заклади (школи, садочки, університети, академії, технікуми), великі компанії. Підійдуть вони для нотаріусів, юрідичних консультацій, адвокатських контор, страхових агенств.


Повернутися на сторінку з цінами вівесок для фасадів

Наразі діє акція - Безкоштовна Доставка по Україні

Наші клієнти:

Звертайтеся будемо раді співпраці!

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013