язык/мова:  RU  UA


Виробництво / виготовлення табличок

Пошук фірми-виробника  

Вам потрібна адресна табличка?

Основна помилка деяких замовників - це Обсяги інтернет торгівліспроба знайти не ту табличку, яка подобається і буде радувати не один рік, -не виробника, який має великий асортимент і власне виробництво, а фірму-виробника в своєму місті чи навіть ближче до свого дому.

Але, за останні кілька років, електронна торгівля зробила великий ривок. За даними статистики спостерігається постійне зростання e-commerce (інтернет торговлі). Глобальний тренд останніх років - масовий перехід покупця з офлайна в онлайн. Навіть зараз, в розпал кризи, ринок електронної комерції показує зростання на 25-30% щорічно. За прогнозами аналітиків, тенденція збережеться найближчі кілька років. Сьогодні, якщо людина вирішує щось придбати, пошук товару починається з інтернету. Фірми, які виготовляють адресні таблички, замовник теж як правило шукає в інтернеті.

У кого краще замовити  

  У будь-якому виді бізнесу є лідери, і не варто обмежувати себе лише фірмами свого міста, не факт, що лідери галузі знаходяться саме у Вашому місті.
  Минув той час, коли "дядько Вася" з сусіднього гаража міг замінити сучасне виробництво, професійних дизайнерів і виконати будь-яке завдання, але значно дешевше.
фрезерування табличок
  Настав час професіоналів - участь у семінарах, виставках, в галузевих вебінарах, використання сучасного обладнання та новітніх технологій - необхідні складові якісного, сучасного виробництва. Плюс можливість вкладати ресурси в розвиток бізнесу.Фірма Р-микс

Якщо для прикладу вибрати нішу з виробництва / виготовлення адресних табличок, неможливо досягти високої Таблички r-mixякості виготовлення без дорогих фрезерного і лазерноговерстатів,без плоттера, якізапускають процес прямо з комп'ютера і контролюють точність до сотих міліметра, без прес-ламінатора.Дрібні ж фірми і "приватники" не мають можливість вкласти в верстат від 15 до 30 000 доларів і вирізають їх звичайним канцелярським ножем "вручну". На якість також впливає професіоналізм дизайнерів, наявність каталогу шрифтів і вміння ним користуватися, ліцензійних графічних програм плюс великий накопичений досвід. Якість нашої продукції підтверджується сертифікатом

Оплата табличок через інтернет

Наявність інтернету, сучасні надійні платіжні системи, такі як PayPal, Приват 24, LiqPay, в поєднанні з налагодженою роботою вантажоперевізників - дозволяють вибирати найкращий товар не тільки у себе в місті чи Україні, а й за кордоном.
Тепер немає необхідності витрачати час, і особисто приїзджати в офіс фірми для оформлення замовлення - в інтернеті є велика кількість каталогів, фотографій, відгуків про виробників адресних табличок.

Якщо у Вас є побоювання робити передоплату, можна оплатити табличку при отриманні або після того, як Вам скинуть фото або відео готового виробу.

Як не помилитися при виборі: 

  На що слід звернути увагу при оформленні замовлення через інтернет:

  1. Позиція сайту
  2. Наявність фізичної адреси і міських номерів телефонів у контактах
  3. Наявність відгуків на сайті
  4. Фотографії робіт які вже були зроблені

 таблички р-міксНаявність сайту на перших позиціях в органічній видачі (не відмічені знаком "реклама") говорить про високу оцінку пошуковими системами при аналізі сайту: на рівень довіри споживачів до сайту і компанії, на відвідуваність сайту, на якісне наповнення (асортимент, індивідуальність або оригінальність продукції, підтвердження якості робіт відгуками і фото). Впливати або маніпулювати органічної видачею не може жодна організація, тому за кілька секунд можна визначити рівень тієї чи іншої фірми, і у кого варто оформляти замовлення на виготовлення табличок.

Створення та утримання гарного сайту вимагає великих ресурсів, і фірмам-одноденкам просто нерентабельно робити це, тому, як правило, вони використовують різні дошки оголошень. На їх платформах створюються міні-сайти або просто оголошення, де часто навіть не вказана адреса офісу та міські телефони і, при неякісному виконанні роботи, нікому навіть пред'явити претензії. Важливо відрізняти пропозиції, які знаходяться на сайті фірми (вміст гарного сайту обходиться в велику суму) і пропозиції з безкоштовних дощок оголошень, які ні до чого не зобов'язують рекламодавця.

 І ще - напишіть назву фірми в Google або Yandex і, якщо в інтернеті немає згадок про цю фірму або попадаються негативні відгуки, робіть відповідні висновки.

Сумлінних Вам підрядників і вдалих покупок!

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013