язык/мова:  RU  UA

Домовий знак на будинок

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Табличка домовой знак

(артикул - 004)
Ціна 235,00грн

замовити табличку

Домовий знак з назвою вулиці і номером будинку:

Артикул - 004

Колір:
фон синій, текст білий

Розмір:
ширина - 30см
висота - 22см

Ціна:
235,00грн

Матеріал:Німецький пластик ПВХ

Опис:
Будинкові знаки виготовляються з найсучасніших атмосферостійких матеріалів, які спеціально призначені для тривалої експлуатації. Дизайн будинкових знаків, крім назви вулиці і номера будинка, може включати П.І.Б. власника будинку або дублювання назви вулиці англійською мовою. При бажанні можна використовувати нестандартні шрифти або інші поєднання кольорів. Такого роду зміни не впливають на ціну таблички, а от якщо Ви захочете замовити табличку більшого розміру, зверніться до наших фахівців і вони прорахують її вартість.
   Наше виробництво працює у дві зміни, що дозволяє оперативно виготовляти пластикові будинкові знаки в максимально короткі терміни. Як правило, відправка замовлення відбувається протягом одного дня, якщо замовлення було оформлено до 14.00
  Для замовлення клікніть на посилання "замовити табличку", розташовану вище і заповніть коротку форму замовлення або зателефонуйте нам по телефону. Можна також скористатися формою швидкого зв'язку з нашими консультантами, яка розташована внизу вікна, праворуч. Наші консультанти дудуть відповідь на всі запитання і приймуть замовлення.

   Якщо вам потрібні кілька будинкових знаків, подивіться наші оптові ціни.Для цього перейдіть на вкладку з оптовими цінами.

   Основа даної таблички ПВХ-пластик товщиною 3 мм, на який нанесені бежевий матовий текст і коричневий матовий фон плівкою. Розмір 300ммх400мм. Табличку вішають на паркан або фасад будинку за допомогою саморізів.

Наші роботи:

Таблички на будинок

 

Домовий знак   подивитися ціни на будинкові знаки

 

Отделения доставки табличек по городам и облостям Украины:

 

Наші замовники:

Звертайтеся, замовляйте - будемо раді співпраці!

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013