мова:  RU  UA

Адресні таблички на будинок Баришевка

Виготовленням табличок на будинки ми займаємося вже більше двадцяти років.

Перейшовши в каталог за цим посиланням, ви зможете не тільки подивитися ціни, а й здійснити замовлення адресних табличок

Опис і основні види табличок нашого виробництва:
  1. Пластикові таблички
  2. Алюмінієві таблички
  3. Металеві таблички
  4. Таблички з підсвічуванням
1) Пластикові таблички можна замовити різного Таблички Баришевкакольору, розміру і навіть форми, крім того вони відрізняються своєю відносно недорогою ціною і надійністю в експлуатації. Таблички із пластику абсолютно не складно кріпити, досить використати клей типу «Рідкі цвяхи» або саморізи, з часом пластик не тільки не жовтіє, але і не деформується. Якщо ви будете робити замовлення табличок в Баришівці або в іншому населеному пункті Київської області, то у вас буде можливість забрати таблички вже на наступний день після того, як було оформлене ваше замовлення, якщо ви встигли зробити це до 14.00.

- Люди найчастіше зупиняють свій вибір саме на пластикових табличках на будинки

2) Алюмінієві таблички Будинкові таблички - Баришевкавиготовляються за допомогою технологій, які використовуються для виготовлення номерних знаків для автомобілів. Для цього застосовується метод формовки алюмінієвих пластин, для виготовлення фону білого кольору використовується світловідбивна плівка, а символи наносяться виключно чорного кольору. Оскільки при виготовленні табличок з алюмінію форматування не застосовується, а шрифт завжди тільки одного виду, то розмір подібної таблички безпосередньо залежить від назви вулиці (кількості символів) і номера будинку (кількості цифр). У Баришівці на наступний день після відправки замовлення вже можна отримати доставку, в усі області України також здійснюється Доставка. Для табличок з алюмінію термін виготовлення може тривати до семи днів.

- Алюмінієві таблички найчастіше замовляють люди, яким подобаються виключно радянські класичні адресні вказівники

3) Металеві табличкиТаблички на дом виготовляють з тришарового матеріалу (алюміній, пластик, алюміній), який називається композит. Даний тип табличок вирізається на фрезерному верстаті, тому може мати квадратну, прямокутну і фігурну форми. В основному для фону використовується золотисті і бежеві поєднання кольорів, фарбування застосовується порошкове, а букви робляться з німецької плівки Oracal і мають коричневий колір. Під замовлення ви маєте можливість отримати табличку в тій колірній гамі, яка подобається саме вам. Металеві таблички виготовляються від одного до п'яти днів.

- Металеві таблички мають однаковий термін служби з пластиковими табличками. Зірвати і розбити таблички з композиту непросто, тому їх часто замовляють люди, охочі захистити себе від вандалів Таблички Баришевка

4) Таблички з підсвічуванням можуть бути двох видів, а в якості матеріалу для їх виготовлення підійде як пластик, так і композит. Можна замовити табличку з внутрішнім підсвічуванням, але таке підсвічування буде працювати від мережі, відповідно необхідно буде прокласти проводку. Однак можна вибрати таблички з підсвічуванням, що працює на сонячних батареях, для них буде достатньо акумуляторів, які зможуть заряджатися від сонячної енергії. Враховуючи доставку в Баришівку, термін виготовлення таких табличок займе близько тижня.

- Коли місце, де встановлюється табличка, в темний час доби не висвітлюється, то найчастіше для таких місць і купують світлові таблички

Термін служби наших табличок


Всі типи табличок служать майже однаково протягом восьми років

Основні характеристики:

тривалий термін служби
стійкість до атмосфернім впливівї
гарний зовнішній вигляд
недорога вартість


Як здійснити покупку або замовлення табличок в Баришівці


Для оформлення замовлення необхідно:

1-й варіант: Переглянути каталог і вибрати підходящий варіант, після чого скориставшись кнопкою «замовити» відкрити форму замовлення і внести в неї необхідну інформацію для виготовлення таблички, а саме назва вулиці, а також номер будинку. Також необхідно залишити номер телефону, за яким з вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер.
2-й варіант: У «шапці» сайту, а також в розділі «контакти» вказані наші телефони, за якими ви можете зв'язатися з нами і продиктувати артикул, номер будинку і назву вулиці, дана інформація необхідна для нанесення на табличку.
3-й варіант: На поштову скриньку admin@r-mix.com.ua ви можете надіслати всю необхідну для виконання замовлення інформацію.

Отримати готову табличку можна за адресою: вул. Жовтнева, 69 (маг. "Павлуша" (ПашаМото)

Здійснити оплату замовлення можна при отриманні або на картку ПриватБанку.

Наші замовники:

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013