язык/мова:  RU  UA
Ціна та зразки будинкових табличок

Виготовлення табличок Богуслав

Вже понад двадцять років ми працюємо в галузі виготовлення табличок на будинки

За цим посиланням можна подивитись ціни на виготовлення табличок

Наші таблички можуть бути таких типів:

  1. Адресні пластикові таблички
  2. Адресні алюмінієві таблички
  3. Адресні металеві таблички
  4. Адресні світлові таблички

Адресні пластикові табличкиАдресні пластикові таблички часто привертають до себе покупців через свою не дуже високо ціну, а також через надійність під час експлуатації. Дані таблички через час залишаються в такому ж вигляді, як і при їх купівлі, вони не змінюють свою форму і зовнішній вигляд, також у них не спостерігається поява жовтизни. Придбавши цю табличку, ви самі можете вибрати для них вподобану вам форму, колір або розмір. Під час кріплення адресної пластикової таблички вам знадобиться клей «Рідкі цвяхи» або ж саморізи. За умови, що ви будете оформляти замовлення до 14.00 в Богуславі чи інших населених пунктах Київської області, вже наступного дня ви отримаєте готову табличку.

- Адресні пластикові таблички користуються найбільшим попитом серед покупців

Адресні алюмінієві табличкиАдресні алюмінієві таблички при виготовленні мають різний розмір, який безпосередньо залежить від кількості символів (назва вулиці) і цифр (номер будинку). Той факт, що форматування не використовується, а шрифт може бути тільки одного виду, якраз і впливає на розмір алюмінієвої пластини. Для адресних алюмінієвих табличок і автомобільних номерів при виготовленні використовується однаковий метод, а саме формування алюмінієвих пластин. Символи на такі таблички завжди наносяться чорного кольору, а фон завжди білий, який робиться з світловідбиваючої плівки. Таблички з алюмінію можна замовити в будь-яку точку України, так як Доставка працює по всій країні, зазвичай протягом тижня виготовляється подібне замовлення. Якщо ви знаходитесь в Богуславі, то вже на наступний день після відправки готового замовлення ви зможете його отримати.

- Зазвичай таблички такого типу замовляють люди, звиклі до радянських часів, саме на таких табличках завжди виготовлялися адресні радянські стандартні покажчики

Адресні металеві табличкиАдресні металеві таблички можуть мати прямокутну і квадратну форму, а також вона може бути і фігурною, оскільки такі таблички вирізаються на фрезерному верстаті. Адресні металеві таблички виготовляються з композиту - тришарового матеріалу, що складається з алюмінію, пластику і знову алюмінію. Літери на таких табличках зазвичай мають коричневий колір, а наносяться вони за допомогою німецької плівки Oracal, за допомогою порошкового фарбування наноситься фон, який найчастіше має бежевий або золотистий відтінок. Якщо ж для вашої таблички ви хочете отримати будь-які інші поєднання кольорів, то це треба обумовити під час оформлення замовлення. Термін виготовлення адресних металевих табличок знаходиться в межах від одного до п'яти днів.

-На жаль, у наш час продовжують спостерігатися випадки вандалізму, а ось адресні металеві таблички рідко привертають до себе вандалів, оскільки розбити або зламати їх дуже важко. Тому люди часто замовляють саме такий варіант табличок, аби уберегти себе від вандалізму

Адресні світлові табличкиАдресні світлові таблички можуть виготовлятися в залежності від ваших бажань, а саме з пластику або композиту. Також такі таблички можуть мати два види, можна вибрати більш простий вид на сонячних батареях, які буду працювати на акумуляторах, що заряджаються сонячною енергією. Також можна вибрати другий вид табличок з внутрішнім підсвічуванням, проте для них знадобиться прокладати електропроводку, так як їх підсвічування буде працювати від електромережі. Для виготовлення адресної світлової таблички йде тиждень, але в цей термін включається Доставка в Богуслав.

Адресні світлові таблички стануть незамінним варіантом для місць, що не мають освітлення в темний час доби

Термін служби табличок нашого виробництва

Адресні таблички нашого виробництва служать близько восьми років, при цьому їхній вид абсолютно не відбивається на терміну служби

Основні характеристики:

табличкивідсутність чутливості до атмосферних впливів
табличкидосить тривала служба
табличкиакуратний зовнішній вигляд
табличкиневисока ціна

 

Здійснення замовлення або купівлі адресних табличок в Богуславі

Здійснити оформлення замовлення адресних табличок на будинки можна трьома варіантами:

    І варіант: На нашому сайті ви можете ознайомитися з усією необхідною інформацією, а потім у форму замовлення, яка з'являється при натисканні кнопки «замовити», внести номер будинку і назву вулиці для виготовлення обраної вами таблички. Для того щоб наші менеджери могли з вами зв'язатися необхідно залишити номер телефону.

    ІІ варіант: Зателефонувавши нам вкажіть артикул, назву вулиці і номер будинку, які в подальшому будуть нанесені на табличку. У розділі «контакти» і в «шапці» сайту ви з легкістю зможете знайти телефонні номери для зв'язку з нами.

    ІІІ варіант: Можна вказати всю необхідну інформацію для виготовлення замовлення в листі, виславши його на нашу електронну адресу admin@r-mix.com.ua

Способи для отримання та оплати готових табличок

Звернувшись за вказаними адресами, ви зможете отримати готову табличку на будинок: Богуслав, вул. Франка, 27а

Оплатити замовлення можна безпосередньо при отриманні готової адресної таблички, або ж на картку Приват Банку.

Наші замовники:

Звертайтеся ми завжди раді співпраці з Вами!

Вгору сторінки

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013