Друзі!
В нашому колективі сталася біда - дизайнеру Ірині, автору эскизів табличок і нашого сайту, з якою майже кожен замовник спілкувався особисто, для висловлювання побажань і затвердження макету - поставили страшний діагноз: гострий лейкоз, тобто швидко прогресуючий рак крові. Розвиток хвороби дуже стрімкий - ще два тижні тому Ірина приймала, набирала і готувала файли замовлень, а сьогодні в закритому боксі проходить хімія-терапію... Лікування дороге, крім хімія-терапії потрібна пересадка кісткового мозку!

Якщо у Вас є можливість і бажання допомогти, навіть невеликою сумою, кожна гривня має значення - це карта Ірини: ПриватБанк 4149 4390 0612 0863

Картка чоловіка Monobank № 4441 1144 4768 6013 Назаренко І.В.

Якщо у Вас є інформація об організаціях чи волонтерах, котрі можуть організувати виїзд в клініки за кордон для пересадки кісткового мозку: 0976020052, 0999555229
Всі документи по хворобі Вайбер 0976020052

Просимо про допомогу!!!Адресні Таблички на Будинок

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Адресні Таблички на Будинок

(артикул - 018V)
Цена 655,00грн

Замовити табличку

Характеристики таблички

Артикул 018V

Колір:
фон гафіт, текст білий

Розмір:
ширина - 65см
висота - 22см

Ціна:
655,00грн

Матеріал:
Основа - алюмінієвий композит, товщина 3мм
Фон - порошкове заводське покриття
Символи - німецька плівка Oracal для зовнішньої реклами

Комплектація:
В комплекті з табличкою йдуть
саморізи - 2шт,
пробки - 2шт,
пластикові заглушки білого кольору - 2шт
(за додаткову плату - 60,00грн - Ви можете придбати декоративні металеві заглушки)

Адресні Таблички на БудинокОпис таблички:
Адресна табличка на будинок цього артикулу виглядає легкою, витонченою і має все, щоб стати прикрасою Вашого будинку або паркану - м'які лінії ажурної рамки в поєднанні з художніми шрифтами створюють вишукану композицію, а контрастні кольори роблять її ще більш помітною і забезпечують крім декоративної функції прикраси, ще й головну, інформаційну - назва вулиці та номер дому Таблички на Будиноклегко читаються і добре помітні навіть в сутінках.

Для виготовлення фігурного покажчика використовується найсучасніший і надійний маматеріал - алюмінієвий композит. Композит складається з трьох шарів: алюміній-пластик-алюміній, які міцно спаяні між собою методом високого тиску. Такий матеріал стійкий до атмосферних впливів, не деформується від перепадів температур, має невелику вагу, завдяки чому табличка легко монтується на поверхню будь-якого типу і зберігає привабливий вигляд довгі роки.
Заготовка-табличка випилюється на високоточному японському фрезерному обладнанні з комп'ютерним управлінням.
Технологія нанесення тексту на таблички багато років використовується для виробництва зовнішньої реклами та полягає в накатуванні на композит, за допомогою прессламінатора, попередньо вирізаної плоттером німецької плівки Оракал.

Кріплення табличок
Вважаеться, що таблички такого типу мають термін служби 8 -10 років, але як правило служать набагато довше

Для кріплення табличка комплектуеєтся двома саморізами, двома пробками і двома пластиковими декоративними заглушками. За додаткову плату - 60грн - можна придбати металеві декоративні заглушки (як на фото)


Відео таблички:Наші роботи:

Адресні Таблички

Прейти на цены табличек   Ціни на Адресні Таблички на Будинок

 

Адреса доставки табличек по Украине:

 

Наші клієнти

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

 

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013