язык/мова:  RU  UA

Замовити світолвий покажчик вулиці

СВІТОЛВІ ПОКАЗЧИКИ ВУЛИЦЬ

(артикул - SV005)
Ціна 1495,00гр
н
/від мережі 220V/
Замовити

Ціна 1595,00грн
/на солнячних батареях/
Замовити

Характеристики таблички:

Артикул - SV005

Колір:
фон коричневий, текст білий

Розмір:
ширина - 32см
висота - 40см

Ціна від мережи 220V:
1495,00грн

Ціна на сонячних батареях:
1595,00грн

Матеріал:
Алюмінієвий композит

Опис:
Ця світлова адресна табличка зроблена з СВІТОЛВІ ПОКАЖЧИКИ ВУЛИЦЬ алюмінієвого композиту (тришаровий матеріал: алюміній + пластик + алюміній, з'єднані між собою термічним способом), з лицьового боку покритого матовою коричневою фарбою порошкового напилення. Назва вулиці і номер будинку вирізається плоттером плівки самоклейки ПВХ німецького виробництва, після чого переноситься на основу з композиту. Всі матеріали призначені для зовнішнього застосування і не бояться морозу, сонця, опадів, перепаду температури

Надомні світлові покажчики зроблені в стилістиці класичних будинкових Знаків, які прикрашають будівлі ще з 18 років минулого століття і до наших днів. До нас дійшли тільки відреставровані або майже зруйновані іржаві екземпляри. Наші дизайнери розробили лекала з урахуванням сучасних матеріалів

Світловий адресний покажчик за 1155,00грн від мережі 220V: Для підсвічування передбачається використання звичайної мережі (220V), лампа енергозберігаюча зі звичайним цоколем (лампа в комплект не входить) 

Світловий будинковий знак за 1595,00грн на сонячних батареях: дорожчий варіант, працює від бездротової лампи на сонячних батареях, яка сама вмикаєтся в темний час доби і вимикається коли світло.

Така табличка, до речі, буде відмінним, оригінальним, дуже корисним подарунком Вашим рідним і близьким на новосілля, річницю весілля, Новий рік, Різдво, ювілей і т.д.

За додаткову плату можна додати об'ємні символи, які за рахунок рельєфу роблять адресу набагато помітніше, та й сам будинковий знак виглядає респектабельніше.

Домовий знак можна використовувати і як НЕ СВІТОВИЙ, він виглядає дуже красиво і без підсвічування, тому замовники, у яких немає можливості провести дроти, ні бажання доплачувати за лампу на сонячних батареях, вішають його просто у вигляді декоративного прикраси будинку, паркану. Так само можна замовити виготовлення будинкового знака зі світловідбиваючої плівкою за принципом дорожніх автомобільних знаків.

! Наразі діє Акція - Безкоштовна доставка по Україні всіх світлових покажчиків  

Відео світлової таблички живлення від мережі 220V

 

Відео будинкового знака на сонячних батареях


Наші роботи:

Таблички на будинок

Варіанти табличок:

Світлова адресна табличка Домовый знак с подсветкой Световой домовый знак

Табличка
розмір 32х40см
артикул - SV011
Опис таблички

 

Табличка
розмір 32х40см
артикул - SV010
Опис таблички

 

Табличка
розмір 32х40см
артикул - SV04
Опис таблички

 

Таблички з адресою  Перейти в каталог зцінами на світлові пожчики вулиць

 

Подивитися адресу найближчого відділення безкоштовної доставки табличок в міста та області України:

Наші замовники:

Звертайтеся, замовляйте - будемо раді співпраці!

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013