язык/мова:  RU  UA

Виготовлення будинкових знаків - колір фону бежевий, літери коричневі

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Виготовлення будинкових знаків, фото

(артикул - 008)
Цена 345,00грн

заказать табличку

!  Будь-яке копіювання, імітація або використання ескізів, макетів, фотографій Дизайн студії "R-mix" - є порушенням Закону України "Про авторське та суміжне право" 
За порушення авторських прав законодавством України передбачена цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність.

Будинкові знаки характеристика:

Артикул   - 008

Колір:
фон бежевий, текст коричневий

Розмір:
ширина - 35см
висота - 45см

Ціна:
345,00грн

Матеріал:
німецький пластик ПВХ

Опис:
Будинкові знаки виробляються із високякісних матеріалів і розраховані на тривалий термін експлуатації, при виробництві використовуються тільки німецькі матеріали, які стійкі до впливу будь-яких атмосферних явищ (сонце, мороз, опади).

  Цей домовий знак розроблений нашою дизайн-студією. Він має оригінальну складну форму з округлим верхом і низом, номер будинку від назви вулиці відокремлює декоративний елемент, крім цього на номері будинку зроблений легкий акцент - він обведений овалом, який гармонійно поєднується з зовнішньою формою таблички і залитий кольором рамки, тобто инвертирован щодо основного фону. Рамка не повторює зовнішню форму таблички і має спеціально окреслені місця для кріплення, що робить загальний вигляд більш складним, а кріплення не тільки не зіпсує її дизайн, а буде красивою прикрасою. Ця адресна табличка додасть стильності будь-якого будинку і підкреслить вишуканий смак господаря.

  На сайті представлені основні кольори для цієї таблички: золотий фон, коричневі літери і бежевий фон з коричневими літерами, але, за бажанням замовника, ми можемо при виготовленні будинкових знаків використовувати будь якіТаблички на дома, купить , заказатьпоєднання кольорів. Якщо базовий шрифт, який використовується на табличці, не підходить для назви вашої вулиці (це може бути через занадто короткі або занадто довгої назви, або через те, що до назви вулиці підходить більш строгий прямий шрифт, або навпаки прописний) - наші дизайнери запропонують Вам декілька варіантів з урахуванням Ваших побажань.

  При виготовленні табличок із пластику, для основи використовується спінений пластик ПВХ товщиною 3 мм, на який накатується фон і вирізані за допомогою плоттера букви, цифри, декоративні елементи. Плівка та пластик зроблені з одного матеріалу ПВХ і мають близькі значення коефіцієнта теплового розширення, тому влітку при нагріванні і взимку під час морозів плівка не береться складками і не відшаровується. Адресная табличка
  Іноді замовники просять зробити основу таблички не з пластику, а з металу. У такому випадку ми використовуємо два матеріали: композит (тришаровий матеріал алюміній + пластик + алюміній) або оцинковку. Термін служби таблички з основою з композиту, такий же як і у пластиковій, у оцинкованой основи трохи менше. Єдина перевага табличок з металевою основою - її не можна розбити. Термін виготовлення табличок із пластику 1 день з метала 4 дні, і в тому і іншому випадку випилювання проводиться за допомогою фрезерного верстата.

Габаритний розмір таблички - 350х450мм


Замовити будинковий знак можна наступними чоторма способами:
1) надішліть на поштову скриньку замовлення з необхідною інформацією
2) натисніть Конопка & quot; замовити & quot;
3) зателефонуйте нам по телефону
4) зв'яжіться снами натиснувши помаранчеву кнопку справа внизу будь-якої сторінки сайту (якщо оператори онлайн - приймуть Ваше замовлення відразу, якщо офлайн - система сама відправить заявку на нашу поштову скриньку)

Другие варианты табличек этого цвета:


Таблички Таблички с адресом Домовая адресная табличка Табличка на дом с адресом
Табличка
розмір 60х30см
артикул 202
Табличка
розмір 60х33см
артикул 502
Табличка
розмір 60х15см
артикул 106
Табличка
розмір 35х32см
артикул 501к

Надомные адресные таблички Указатель с номером дома и адресом табличка с адресом и номером дома Надомный знак
Табличка
розмір 60х30см
артикул 402
Табличка
розмір 50х25см
артикул 304
Табличка
розмір 50х25см
артикул 201м
Табличка
розмір 31х40см
артикул 008s

Наші роботи:

Таблички на будинок
 Таблички з адресою  замовити виготовлення будинкових знаків

 

Доставка табличек по Украине:

Будінкові знаки Які можна замовити, купити на нашому сайті

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013