--

Друзі!
В нашому колективі сталася біда - дизайнеру Ірині, автору эскизів табличок і нашого сайту, з якою майже кожен замовник спілкувався особисто, для висловлювання побажань і затвердження макету - поставили страшний діагноз: гострий лейкоз, тобто швидко прогресуючий рак крові. Розвиток хвороби дуже стрімкий - ще два тижні тому Ірина приймала, набирала і готувала файли замовлень, а сьогодні в закритому боксі проходить хімія-терапію... Лікування дороге, крім хімія-терапії потрібна пересадка кісткового мозку!

Якщо у Вас є можливість і бажання допомогти, навіть невеликою сумою, кожна гривня має значення - це карта Ірини: ПриватБанк 4149 4390 0612 0863

Картка чоловіка Monobank № 4441 1144 4768 6013 Назаренко І.В.

Якщо у Вас є інформація об організаціях чи волонтерах, котрі можуть організувати виїзд в клініки за кордон для пересадки кісткового мозку: 0976020052, 0999555229
Всі документи по хворобі Вайбер 0976020052

Просимо про допомогу!!!мова:  RU  UA

Виготовлення Табличок з Адресою

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Виготовлення Табличок з Адресою

(артикул - 504V)
Цена 555,00грн

замовити табличку

Будинкові знаки опис:

Артикул - 504V

Колір:
фон - білий,
літери - графіт

Розмір:
ширина - 60см
висота - 33см

Вартість:
555,00грн

Матеріал:
Основа - сучасний тришаровий матеріал - алюмінієвий композит, толвщиною 3мм
Фон - порошкове заводське покриття
Символи - немецкая плівка Oracal преміум-класу для довготривалої зовнішньої реклами

Комплектація:
В комплекті з табличкою йдуть
саморізи - 2шт,
пробки - 2шт,
пластикові заглушки коричневого кольору - 2шт
(за додаткову плату - 60,00грн - Ви можете придбати декоративні металеві заглушки)

Опис:

Виготовлення Табличок з АдресоюЦю табличку з адесою розробили особисто наші фахівці.
Табличка має класичну художню форму, стандартний типорозмір, продуманий зважений дизайн - умовне розмежування області з назвою вулиці і області з номером будинку дозволяє легко зорієнтуватись і виділити саме потрібну інформацію.

Контрастна рамка разом з декоративним елементом не залишить її непоміченою на фасаді будинку, на паркані або брамі, краще за все табличка в цих кольорах пасуватиме будинку-паркану-брамі в теплих відтінках.

Назва вулиці може бути написана будь-якою мовою за Вашим бажанням, крім того її можна продублювати на іншій мові нижче.
Ми робили такі таблички для клієнтів з Німеччини, Латвії, Польщі і Молдови

Обрані для написання назви вулиці шрифти відповідають стилю таблички, тестувалися при різному освітленні, в різних погодних умовах і показали найкращу читабельність.

Табличку можна замовити також у інвертованому варіанті, тобто фон - графіт, текст - білий. Для цього при замовлені в додадкових побажаннях напішить бажані кольори

Основа таблички - алюмінієвий композит товщиною 3 мм, фон - заводське порошкове фарбування, символи вирізаються плоттером з німецької плівки Oracal преміум класу для зовнішнього застосування і прикатуються до основи прес-ламінатором.
сучасний тришаровий матеріал - алюмінієвий композит для табличокАлюмінієвий композит - це дуже міцний сучасний матеріал, що складається з трьох шарів - алюмінію + пластика + алюмінію, спаяних між собою під високим тиском. Цей матеріал широко використовується в зовнішній рекламі, будівництві і оформленні інтер'єрів. Велика популярність його обумовлена високою міцністю, довговічністю, атмосферостійкістю, різноманітністю і насиченістю кольорів.
Випилювання табличок проводиться фрезерним верстатом з комп'ютерним управлінням, що дозволяє робити їх будь-яких складних форм з максимальною точністю.
Плівка німецького виробництва "Oracal" призначена спеціально для використання на вулиці, не боїться морозів, ультрафіолету, опадів - з її допомогою виготовляються не тільки адресні таблички, але і вся зовнішня реклама.

Кріплення таблички проводитьсяКріплення для адресних табличок за допомогою саморізів, отвори під кріплення - просвердлені. Саморізи, пробки, декоративні заглушкив із пластику йдуть в комплекті. За додаткову плату - 60,00грн - Ви можете придбати декоративні металеві золотисті заглушки.
Якщо вам потрібна надійна, міцна табличка, яка прослужить не один рік і при цьому буде оригінальної форми, приємного насиченого кольору - табличка з алюмінієвого композиту - гарний вибір.

Таблички, виготовлені з композитного матеріалу:

  • мають міцну антивандальну основу
  • виглядають стильно та сучасно
  • мають підвищені эксплуатаційні характеристики
  • не іржавіють і не деформуються
  • користуються великим попитом

Така табличка гармонійно впишеться в архітектуру будинку, виконаного в будь-якому стилі - класицизму, арт-деко, еклектики - вибираючи табличку цього артикулу, Ви отримуєте не тільки адресний покажчик, але і красивий елемент декору. Дуже часто їх замовляють на подарунок близьким, друзям або сусідам. Завдяки всьому вищепереліченому таблички цього артикулу на сьогодні вийшли на перше місце


Перейти на ціни табличок  Ціни на виготовленя номерів на будинки


Доставка табличок по Україні :

Наші роботи:

Таблички на будинок

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

 

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013