мова:  RU  UA

Будинковий знак - колір фону золотий, літери коричневі

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Фото будинковий знак

(артикул - 001)
Ціна 325,00грн

замовити табличку

Будинкові знаки опис:

Артикул 001

Колір:
фон золото, текст коричневий

Розмір:
ширина - 30см
висота - 40см

Матеріал:
німецький пластик ПВХ

Ціна:
325,00грн

Опис:
Будинкові знаки (знаки будинків), виготовляються з високоякісних матеріалів, які стійкі до кліматичних впливів (сонце, мороз, опади) добре витримують перепади температур і розраховані на тривалий термін служби. Якість нашої продукції підтверджується сертифікатом

  Будинкові знакиВиготовлення табличок даного типу здійснюється на основі ПВХ - пластика 3мм завтовшки. Фон нанесено спеціальною плівкою золотистого кольору , а текст коричневої плівкою, таке поєднання кольорів є універсальним і підходить для фасадів і парканів будь-якого кольору. Розмір стандартної таблички - будинкового знака - 300х400мм , якщо цікавить інший розмір - зв'яжіться з нами. При необхідності, на табличці можна написати прізвище ім'я по батькові власника будинку або продублювати назву вулиці англійською мовою. Якщо вам не подобається запропонований шрифт , зверніться до наших дизайнерів і вони запропонують кілька варіантів з використанням інших шрифтів. Такі таблички широко використовуються як на будинках приватного сектора так і на багатоповерхових будинках.

   Кріпиться табличка за допомогою шурупів, цвяхів або клею, шляпки шурупів можна перекрити пластиковими заглушками (заглушки до комплекту не входять).

Перейти на ціни табличок  Ціни на будинкові знаки на цій сторінці


Доставка табличок по Україні :

Наші роботи:

Таблички на будинок

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

 

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013