язык/мова:  RU  UA

Виготовити табличку на будинок

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Табличка на будинок

(артикул-007s)
Ціна 345,00грн

змовити табличку

Можливі варіанти кольорів таблички:


Фон - білий
букви - сині
Фон - жовтий
букви - сині
Фон - білий
букви - зелені
Фон - білий
букви - вишневі
Виготовити табличку

Якщо Ви хочете замовити табличку з варіантів вище, натисніть "замовити" і в формі замовлення в полі "додаткові побажання" вкажіть букву вподобаного варіанту.
!  Будь-яке копіювання, імітація або використання ескізів, макетів, фотографій Дизайн студії "R-mix" - є порушенням Закону України "Про авторське та суміжне право" 
За порушення авторських прав законодавством України передбачена цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність.

Характеристики таблички:

Артикул - 007s

Колір:
фон коричневий, текст білий

Розмір:
ширина - 31см
висота - 40см

Ціна:
345,00грн

Матеріал:
Німецький пластик ПВХ

Опис:
Виготовляється табличка з Табличкависокоякісного німецького пластику товщиною 3мм, зверху якого наноситься за допомогою пресламінатора фон і текст вирізаний з самоклеючій плівки. Плівка та пластик зроблені з одного матеріалу - ПВХ і мають близькі значення коефіцієнта теплового розширення, тому влітку при нагріванні і взимку під час морозів плівка не береться складками і не відшаровується. ПВХ - це термопластичний полімер вінілхлориду. Стійкий до дії вологи, кислот, лугів, розчинів солей, бензину, гасу, жирів, спиртів, має гарну морозостійкість і нагревостойкость. Такі таблички мають збільшений термін служби і не бояться впливу морозу, дощу, ультрофиолету. За такою технологією виготовляються не тільки адресні таблички але і вся зовнішня реклама.
Табличка має невеликий розмір 310х400мм і розроблялася для установки на паркан, гараж, лазню, невеликий будинок або дачу. Табличку з таким дизайном можна виготовити в більшому розмірі і з іншим поєднанням кольорів (артикул - 007, 008)

Виготовити табличку можна без передоплати , а сплатити при отриманні. Для того щоб подивитися найближчу до вас адресу доставки клікніть на кнопку Доставка яка знаходиться вгорі сторінки, введіть своє місто з адресою і вам буде запропоновано найближче відділення по якому можна оплатити і забрати табличку.

Інші варіанти табличок цього кольору:


Табличка уличная табличка садресом и номером дома Вывески на дом с адресом Домовая выеска
Табличка
розмір 50х25см
артикул 301
Табличка
розмір 60х30см
артикул 202
Табличка
розмір 50х35см
артикул 007s
Табличка
розмір 60х33см
артикул 007s

Наші роботи:

Таблички на будинок

Таблички з адресою  виготовити таблички, подивитися зразки і ціни

 

Подивитися адресу найближчого відділення безкоштовної доставки табличок в міста та області України:

Наші замовники:

Звертайтеся, замовляйте - будемо раді співпраці!

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013