язык/мова:  RU  UA

Вулична табличка

/Таблички виготовляються на будь-якій мові з будь-яким текстом/

Адресная табличка

(артикул - 007)
Ціна 375,00грн

замовити табличку


!  Будь-яке копіювання, імітація або використання ескізів, макетів, фотографій Дизайн студії "R-mix" - є порушенням Закону України "Про авторське та суміжне право" 
За порушення авторських прав законодавством України передбачена цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність.


Характеристика вуличних табличок:

Артикул 007

Колір:
фон золотистий, текст коричневий

Розмір:
ширина - 35см
висота - 45см

Ціна:
375,00грн

Матеріал:Німецький пластик ПВХ

Опис:
Адресні вуличні таблички, вивіски будинків, таблички з номером будинку розраховані на тривалий термін експлуатації, при виробництві використовуються тільки німецькі матеріали, які стійкі до впливу будь-яких атмосферних явищ (сонце, мороз, опади).Уличная табличкаЯкість нашої продукції підтверджується сертифікатом
Ця табличка розроблена нашою дизайн-студією. Вона має оригінальну складну форму з округлим верхом і низом, номер будинку від назви вулиці відокремлює декоративний елемент, окрім цього на номері будинку зроблений легкий акцент - він обведений овалом, який гармонійно поєднується із зовнішньою формою таблички і залитий кольором рамки, тобто инвертирован щодо основного фону. Рамка не повторює зовнішню форму таблички і має спеціально окреслені місця для кріплення, що робить загальний вигляд більш складним, а кріплення не тільки не зіпсує її дизайн, а буде красивою прикрасою. Така вулична табличка додасть стильності будь-якму будинку і підкреслить вишуканий смак господаря.

На сайті представлені основні кольори для цієї таблички: золотий фон, коричневі літери і бежевий фон з коричневими літерами, але, за бажанням замовника, ми можемо при виготовленні вуличної таблички з адресою використовувати будь Заказать, купить таблички на домпоєднання кольорів. Інші поєднання кольорів для табличок з ПВХ можна подивитися тут .Якщо базовий шрифт, який використовується на табличці, не підходить для назви вашої вулиці (це може бути через занадто короткої або занадто довгої назви, або через те, що до назви вулиці підходить більш строгий прямий шрифт, або навпаки прописний) - наші дизайнери запропонують Вам декілька варіантів з урахуванням Ваших побажань.

 При виготовленні табличок для основи використовується вспенений пластик ПВХ товщиною 3 мм, на який накатуєтся фон і вирізані за допомогою плоттера букви, цифри, декоративні елементи. Плівка та пластик зроблені з одного матеріалу ПВХ і мають близькі значення коефіцієнта теплового розширення, тому влітку при нагріванні і взимку під час морозів плівка не береться складками і не відшаровується. Табличка на дом
Іноді замовники просять зробити основу таблички не з пластику, а з металу. У такому випадку ми використовуємо два матеріали: композит (тришаровий матеріал алюміній + пластик + алюміній) або оцинкковку. Термін служби таблички з основою з композиту, такий же як і у пластиковій, у оцинкованої основи трохи менше. Єдина перевага табличок з металевою основою - її не можна розбити. Термін виготовлення табличок із пластику 1 день з метала 4 дні, і в тому і іншому випадку випилювання проводиться за допомогою фрезерного верстата.

Габаритний розмір таблички - 350х450мм


Замовити вуличну табличку можна чотирма способами:
1) надішліть на поштову скриньку замовлення з необхідною інформацією
2) натисніть кнопку   замовити під табличкою яка Вам сподобалася
3) зателефонуйте нам по телефону
4) зв'яжіться снами натиснувши помаранчеву кнопку справа внизу будь-якої сторінки сайту (якщо оператори онлайн - приймуть Ваше замовлення відразу, якщо офлайн - система сама відправить заявку на нашу поштову скриньку)

Інші варіанти табличок із золотистим і коричневим кольором:


домовый адресный знак номерок адресный Номерная табличка с адресом Уличный указатель
Табличка
розмір 60х33см
артикул
Табличка
розмір 35х32см
артикул
Табличка
розмір 60х30см
артикул 201
Табличка
розмір 60х30см
артикул 101

Домовый адресный знак Табличка с адресом Таблички домов домовый знак с адресом
Табличка
розмір 60х30см
артикул 401
Табличка
розмір 30х40см
артикул 001
Табличка
розмір 50х35см
артикул

Табличка
розмір 50х25см
артикул 303 Дивитися відео з вуличною табличкою на ютубі
 

Наші роботи:

Таблички на будинок

 

Таблички з адресою   перейти на сторінку с цінами на вуличні таблички

 

Отделения доставки табличек по городам и облостям Украины:

Наші замовники:

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

Виготовлення табличок R–mix Copyright © 2013