Друзі!
В нашому колективі сталася біда - дизайнеру Ірині, автору эскизів табличок і нашого сайту, з якою майже кожен замовник спілкувався особисто, для висловлювання побажань і затвердження макету - поставили страшний діагноз: гострий лейкоз, тобто швидко прогресуючий рак крові. Розвиток хвороби дуже стрімкий - ще два тижні тому Ірина приймала, набирала і готувала файли замовлень, а сьогодні в закритому боксі проходить хімія-терапію... Лікування дороге, крім хімія-терапії потрібна пересадка кісткового мозку!

Якщо у Вас є можливість і бажання допомогти, навіть невеликою сумою, кожна гривня має значення - це карта Ірини: ПриватБанк 4149 4390 0612 0863

Картка чоловіка Monobank № 4441 1144 4768 6013 Назаренко І.В.

Якщо у Вас є інформація об організаціях чи волонтерах, котрі можуть організувати виїзд в клініки за кордон для пересадки кісткового мозку: 0976020052, 0999555229
Всі документи по хворобі Вайбер 0976020052

Просимо про допомогу!!!



Замовити придбати подивитися  ціні на адресні таблички для будинків

На нашому сайті r-mix.com.ua можна знайти інформацію не лише про адресні таблички для будинку, але і корисні, цікаві статті пов'язані з темою дача, квіти, будівництво. Сподіваємося і ця стаття присвячена тому як спроектувати будинок в умовах обмеженої ділянки буде Вам корисна

Статті сайту по табличках r- mix.com.ua

Гарний дім-радість усім

В умовах обмеженої земельної ділянки виникає необхідність зручно розташувати будинок, гараж, під'їзди до них, зону відпочинку, спортивні майданчики, господарчу зону, садок, город і т. ін.  
Ці обставини вимагають зробити площу забудови (площу першого поверху) якомога меншою і розмістити її (забудову) на ділянці компактно й раціонально. Тобто будинок повинен мати правильну орієнтацію відносно сторін світу, не знаходитись надто близько до дороги (з урахуванням "червоної лінії" й надто далеко - "на задвірках" ділянки. В останньому випадку будинок може бути "закритий" на ділянці іншими будівлями, а також насадженнями, які виростуть через кілька років. І тоді головного фасаду не буде видно з вулиці і він втратить своє звучання і значущість.
  Та найголовнішим завданням, все-таки, є розміщення на такій обмеженій ділянці компактного житла. Ця проблема вирішується збільшенням кількості поверхів будівлі. Одночасно це дає змогу архітекторові розвивати композицію фасаду будинку здебільшого по вертикалі. Будинок стає більш "зібраним", раціональним, "стрункішим", вишуканим. Розглянемо конкретні приклади.
особливо планувальне рішення мають досить цікаве трактування раціонального простору і казкового затишку (рис.І). Ошатності будинку додають прості й доступні прийоми композиції фасаду: відсутність фундаменту, головний вхід і вікна верхнього (мансардного) поверху поєднані вертикальною стіною, суміщеною з покрівлею, оригінальне об'ємно-просторове рішення у вигляді піраміди, металочерепиця на типовій двосхилій покрівлі. Усі ці засоби формують невеличкий, охайний, просто казковий будиночок, приємний зовні і зручний всередині.
Приміщення будинку розміщені раціонально, мають виправданий функціональний взаємозв'язок і чітко розділені між собою (рис. 2). На першому поверсі розміщені приміщення загального користування (вітальня-хол з розсувними шафами, загальна кімната, їдальня, кухня з невеликою коморою, а також туалет для гостей і невелика гардеробна кімната для несезонного одягу). На другому, мансардному поверсі, на який ведуть зручні сходи, розміщують житлові приміщення для відпочинку господарів (три спальні кімнати і приміщення просторої ванної кімнати).

Для даного типа будинка краще всього підійде адресна табличка ось такого типу
адресна табличка

Коштує ця табличка 165грн. Інші варіанти табличок дивитесь тут

Будинок, габаритні розміри якого трохи перевищують 9x9 м, має найбільш оптимальне планувальне рішення. Тут немає зайвих елементів, все раціонально й врівноважено.
Комунікаційний вузол, передпокій-вітальня, забезпечує зручний зв'язок з усіма приміщеннями першого поверху, а через просторі сходи і з приміщеннями мансардного поверху та з підвальним простором. Відразу з вітальні господарі можуть потрапити в підвал, де є чотири просторих приміщення. Оскільки будинок може бути розміщений на похилій ділянці, то в освітлених приміщеннях напівпідвалу можна влаштувати сауну, тренажерну залу, а в приміщеннях без вікон (немає природної інсоляції) льох, комору чи щось інше. Поруч з просторою вітальнею загальна кімната із затишним каміном, ванна кімната з туалетом, а також їдальня, яку можна легко трансформувати (з допомогою розсувних дверей і перегородок) в єдиний простір з кухнею для створення спільної кухні-їдальні. З кухні-їдальні є два виходи: один у передпокій-вітальню через гардеробну, інший через подвійні двері безпосередньо на ділянку. Це зручно літньої пори, коли господині потрібно вийти на город за зеленню для обіду не через вітальню, де присутні гості, а через спеціальний вихід до зелених грядок. Такий вихід зручний і взимку і влітку, коли виникає необхідність винести і розвісити білизну після прання, щоб не обходити весь будинок.
  Конструктивне рішення такого будинку теж напрочуд просте. Витрати на фундамент можна звести до мінімуму, завдяки оптимальному технічному рішенню. Наприклад, для пропонованого будинку, виконаного з блоків або цегли, доцільно застосовувати залізобетонний стрічковий фундамент або залізобетонний стрічковий фундамент неглибокого закладання (за відсутності підвальних приміщень). Стіни можуть бути виконані як з цегли, так і з легких пустотілих блоків, що обкладаються спеціальною лицювальною цеглою. Саме стіни (несучі та ненесучі), їх вдале розташування дають змогу створити в будинку справді комфортні умови проживання і пересування. Перекриття - залізобетонні пустотілі плити. Цегла як будівельний матеріал дуже зручна і поширена в будівництві. Вона міцний, довговічний, а при використанні пустотілої цегли і порожнин у стіні, ще й легкий конструктивний матеріал з покращеними теплотехнічними характеристиками.
  Конструктивне рішення і міцність споруди відіграє головну роль в її зведенні й експлуатації. Ще відомий архітектор і вчений Марк Ветрувій Полеон називав три основні критерії визначення якості майбутнього будинку: користь, міцність і краса. Саме користь і міцність споруди, як бачимо, посідають перші два місця. Велике значення має й зовнішнє оздоблення нашого житла, той матеріал в який зодчі вдягають існуючу об'ємно-просторову "коробку". Так, в європейців дім це своєрідна фортеця, яка забезпечує і затишок, і престижність, і захист від природних негараздів. Рекламний блок
На нашому сайті можна замовити виготовлення адресних табличок на будинок з безкоштовною доставкою у всі регіони України. Заходите в розділ замовити таблички, обирайте варіант який вам подобається, тисніть кнопку "замовити", і наступного дня отримуєте вуличну табличку у себе в місті. Оплачувати можна при отриманні. Якщо варіанти кольорів потрібні інші, повідомите наших менеджерів, і ми зробимо табличку з будь-яким поєднанням кольору.
Звертайтеся, будемо раді співпраці!
Досить часто зовнішній вигляд житла справляє на оточуючих враження про господаря, його вподобання, статки, характер, естетичний смак. Звичайно, фінансові можливості у людей різні, але всі прагнуть мати гарний, зручний, затишний і теплий дім. Будівельний матеріал повинен поєднувати в собі довговічність, стійкість до вологи І опадів, гарний зовнішній вигляд і прийнятну вартість. Таким матеріалом, наприклад, є керамічна цегла. Вона поєднує в собі міцність, морозовитривалість, звуконепроникність, вологостійкість, органічність. Керамічна цегла відмінно підходить для будівництва і оздоблення фасадів і споруд підвищеної міцності, прекрасно захищає від вуличного гомону і звуків сусідніх приміщень. Керамічна цегла "дихаючий матеріал", що шізидко висихає і забезпечує затишок, тепло і гарний мікроклімат. Будинок з керамічної цегли створює гармонію з будь-яким ландшафтом і оточуючим архітектурним середовищем. З огляду на це, автор рекомендує застосовувати в зовнішньому оздобленні будинків (як пропозиція) керамічну цеглу. Достатньої популярності останнім часом набуло облицювання "чорнових" стін сайдингом.
  Наступний проект - це невелика фазенда, яку легко розмістити навіть на шести дачних сотках (рис, 4), Цей дім є втілоппям мрії багатьох людей про власний палац, фортецю і красивий будинок в одній споруді. Незважаючи на те, що даний зовнішній вигляд є лише проектною пропозицією, він вже користується великою популярністю і породжує жваву цікавість у майбутніх забудовників. Будинок має світлі фасади і може мати підвальні приміщення. Вертикальну комунікацію від підвалу до мансарди забезпечує простора сходова клітина. На першому поверсі розміщені: тамбур (3 м2), вестибуль (9 м2), ванна кімната (або гардеробна - 10 м2) із санвузлом для гостей, кухня-їдальня, комора, гараж і майстерня при ньому. Розміщення гаража в домі дає змогу звести до мінімуму всі споруди на ділянці і відповідно зменшити сумарну площу забудов. Звільнену територію можна використовувати під город або за вподобанням господарів. На другому поверсі можуть розміщуватись приміщення для гостей, загальна кімната, більярдна. На третьому поверсі - спальні кімнати господарік, до однієї з яких належить приміщення ванної кімнати (або гардеробної) - 10 м2. Усі перераховані вище приміщення мають приблизно однакову площу, що складає близько 16—20 м2. Кожне приміщення, крім першого поверху і мансардного простору, мають свій зручний і просторий еркер або балкон. За своїм внутрішнім простором дім простий і може мати трансформовані легкі перегородки, що дозволить господарю на свій смак міняти планування власної оселі.
  За своїм конструктивним вирішенням будинок може бути виконаний як з цегли з невеликими консолями, так і з сучасного збірно-монолітного залізобетону. Можлива розробка серії подібних будинків, не схожих між собою, що буде здійснена на базі однієї стандартної опалубки. Це здешевить будівництво і швидко окупить вартість опалубки.
  У мансардному приміщенні цього будинку можна розмістити зручну простору ігрову, дитячу кімнату або кабінет господаря.


Основні характеристики .забудови:
Площа забудови - 110 м2.
Загальна площа (з мансардними приміщеннями на третьому поверсі, але без підвалу) - 225 м2.
Площа однієї спальні -16-20 м2.
Жила площа - 195 м2.
Площа мансардного приміщення - 36м2.
Площа підвальних приміщень - 87 м2.




На другому поверсі є такі приміщення (рис. 6) розподільчий хол, кімната для гостей (загальна кімната), спальна кімната господарів з гардеробом, спальна кімната дітей господарів, більярдна, літня тераса біля спальні господарів.
  У підвальних приміщеннях розміщуються: дві комори; льох; приміщення для опалення та автономного живлення; басейн; майстерня; сей-фова кімната зі сховом; сауна; тренажерна; інвентарна; приміщення насосної (для обслуговування басейну).
  Просторі підвальні площі дають змогу розмістити всі потрібні приміщення і звільнити ділянку для зелених насаджень. Гараж для другого автомобіля - - це єдиний об'єкт, який виноситься за межі будинку і розміщується ближче до огорожі. У будинку є сходи, які слугують вертикальною комунікацією між підвалом, першим і другим поверхами. Сходи підвищують комфорт, зручність будинку і є його своєрідною візитною карткою.
Необхідно визначити особливу роль малих архітектурних форм при вирішенні благоустрою подібних земельних ділянок (альтанка тощо). Оздоблення огорожі й паркану, їх художня ідея і композиція теж мають досить велике значення у формуванні загального образу житлового будинку. Паркан дерев'яний, цегляний, з різноманітними формами металічного кування, композицією малюнку металевих елементів огорожі може сформувати відповідне середовище, настрій глядача й підпорядкувати всю увагу головному центру композиційного задуму - самому будинку, його художньому образу.
  Прямокутний план будинку зумовлений його акцентним розміщенням у центрі ділянки. Будинок можна запроектувати як в зоні міста, так і в приміській зоні, що забезпечить водночас тишу і затишок, а також можливість застосування системи сучасних засобів зв'язку і комунікації, необхідних для роботи фірми. На території ділянки можна розмістити малі архітектурні форми, що прикрасять і зроблять затишним відпочинок літньої пори і взимку. За межі зони відпочинку винесено гараж і господарчу зону. Вони відділяються від основної зони зеленими насадженнями (деревами, кущами, квітниками). Зручні просторі альтанки доповнять затишок оточуючого архітектурного середовища і урізноманітнять його. Житлова зона цього приватного заміського будинку розрахована на перебування сім'ї з 4—6 осіб та гостей (3—4 осіб). Розташуванням меблів приміщення загальної кімнати поділене на дві зони: зону відпочинку та їдальню. Архітектурне рішення базується на симетрії, а силует простої і економічної покрівлі з характерним фронтоном нададуть цьому будинку домінантного звучання, як композиційного акценту на перетині двох вулиць у зоні одно- чи двоповерхової фонової забудови в передмісті або в заміській зоні.
С.В. Сьомка, канд. архітектури

 

Як самому спроектувати оселю?

1 Спочатку на "міліметровці" або папері в клітинку нарисуйте ескіз плану майбутнього "палаци-ка" - першого і другого поверху (мансарди), а також підвалу. Краще вибрати масштаб 1:50. Загальний принцип організації житла полягає в тому, що воно має викликати почуття радості, любові, щастя, надії, сприяти здоров'ю. У подальшій роботі необхідно використовувати саме цей принцип.
2 Нарисуйте на плані двері та вікна. Не забудьте вказати напрямок їх відчинення. Недоцільно розміщати одне вікно навпроти іншого або навпроти дверей.
З Позначте на плані місця розміщення котлів (топок), розеток, місця підведення води, електрокабелю тощо. Не забудьте вказати висоту кімнат.
4 Прийшов час подумати, як Ви використовуватимете простір приміщення. Будете там їсти, відпочивати, працювати чи щось інше. Чи може все разом в одній кімнаті?
5 Намалюйте на клаптиках паперу меблі і розмістіть їх на плані. Так Ви зможете визначити, скільки потрібно місця взагалі і конкретно для майбутніх меблів. Розміщайте ці клаптики паперу
до повного задоволення Ваших потреб. Такий захід зекономить Ваші "мани".
6 Якщо на плані оселі мало місця або Ви плануєте використовувати кімнату в різних "іпостасях", не забудьте про відкидні стільці, столи та розсувні двері, а також меблі на роликах.
7 Плануйте повітря. Приміщення будуть виглядати значно приємніше, якщо Ви залишите трохи вільної площі. Крім того, можна буде вільніше рухатися.
8 Надзвичайно важливе світло. Плануйте освітлення з самого початку і намітьте місця розміщення світильників. Лише вдале поєднання функціонального і декоративного освітлення створить домашню атмосферу.
9 Не забудьте порадитись щодо планування оселі із архітектором. Професіонал завжди дасть Вам корисні поради, а поради, як кажуть, - ніколи не завадять.
Складіть калькуляцію майбутніх витрат на будівництво Вашого "палацика". Якщо ж грошей немає, то і повітряного замку будувати не слід.

Ну а після споруди будинку звертайтеся до нас і ми виготовимо красиву адресну табличку з врахуванням Ваших побажань. Будемо ради співпраці!

Читайте інші статті нашого сайту:

 

ТабличкаПодобрать правильно табличку на дом

Как правильно закрепить табличку
Замовити иабличку на будинок Покупаем табличку через интернет

Таблички с оберегами Таблички, які оберігають наш будинок

Статьи сайта по адресным табличкам
Дом из «ракушки»: мифы и правда

Табличка на дом своими руками Как сделать табличку на дом самостоятельно

ТабличкиКиїв викидає на смітник історії радянське минуле

лукЯлтинский лук нынче большая редкость

Статьи сайта по адресным табличкамКак зимует ваша дача?

Статьи сайта по адресным табличкамОхрана квартиры, дома: где? как? почем?

Статьи сайта по адресным табличкамКупуємо ділянку для дому
Общие принципы при разработке дизайна табличек

ТабличкиАктивист сам установил указатель, от которого отказалась власть

лого ЧеркассВ Черкассах будут установленны новые таблички

Загадочная адресная табличка

лого города ОстрогПроблемы с табличками

Табличка в БроварахЗаконны ли номерные знаки домов в Броварах?

Ну ты и фрукт!

Как извести надоедливую тлю

Методы борьбы с муравьями 

Статьи сайта по адресным табличкамСемена:мифы и реальность

Статьи сайта по адресным табличкамЖивая изгородь

Статьи сайта по адресным табличкамГарний дім-радість усім
Выращивание лимона дома
Статьи сайта по адресным табличкамБонсай своими руками

Статьи сайта по адресным табличкамОдежки для садовой дорожки





Статьи сайта по адресным табличкам
Влияние номера дома на судьбу   

Статьи сайта по адресным табличкам
Как правильно выращивать хризантемы

Статьи сайта по адресным табличкамАдресные таблички на домах:

Статьи сайта по адресным табличкам
Табличка с номером дома и названием улицы

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013