ТАБЛИЧКИ на будинок:
- пластикові
- металеві
- світлові
- оригінальні
- емальовані
- VIP таблички
ТАБЛИЧКИ офісні:
- кабінетні
- фасадні
ТАБЛИЧКИ різні:
- об'єкт під охороною
- техніка безпеки
- прикольні
ОНЛАЙН ПІДБІР КОЛЬОРУ
/для адресних табличок/
Наш сайт r-mix.com.ua присвячений, здебільшого офісним, фасадним, адресним табличкам, і ми думаємо нашим замовникам буде цікаво прочитати цікаві статті на теми - сад, город, будинок, дача.
Багато туристів, буваючи в Криму, не можуть відмовити собі в задоволенні купити Ялтинську цибулю, знамениту своєю солодкістю. На щастя, пропозицій вистачає. На трасі Ялта - Сімферополь «фіолетові гірлянди» продають через кожні п'ять метрів. Навіть у Херсонській і Запорізькій областях їм активно торгують. Продавці в один голос стверджують, що ця цибуля Ялтинська, але, на жаль, в 50% випадків вам тут (і не тільки) підсунуть підробку. Спробувавши таку цибулю і не знайшовши ніяких смакових відмінностей від звичайного ріпчастого побратима, люди його більше не купують.
Кримська, або, як її ще називають, Ялтинська цибуля відноситься до різновиду червоної цибулі. Більшість фахівців схиляються до думки, що вона була отримана в результаті схрещування солодких іспанських сортів з фіолетовими португальськими, доставленими з острова Мадейра. Ялтинська повинна бути солодкою.
Сорт Ялтинський дуже вимогливий до структури грунту, температурі повітря і тривалості світлового дня. Такі умови йому повною мірою забезпечує саме клімат південного узбережжя Криму.За словами експертів і одностайну думку любителів цього делікатесу , навіть вирощений у передгірній зоні Криму цибулю (ну , а тим більше в іншій кліматичній та грунтової зоні) значно відрізняє -
ся від південнобережного більш пекучим і їдким смаком .
Можливо , на унікальні властивості Ялтинської цибулі впливають особливі , бідні гумусом , так звані шиферні грунти даного району і джерельна вода , якою його рясно поливають.
Ялтинська цибуля відрізняється плоскоокруглой формою і фіолетовою лускою. Справжня кримська цибулина в зрізі ніколи не має більше семи товстих (більше 5 мм) і соковитих пластів , які пофарбовані , до речі , не в фіолетовий , а в білий, з легким домішком рожевого колір.
Ця цибуля настільки солодка , що її можна їсти просто так , але особливо хороша вона в салатах. Нерідко її використовують для прикрашання страв , яким вона надає оригінальний вигляд.
Свого часу Ялтинський лук пройшов сортовипробування і в 1960 році був районований в 15 областях України . Однак труднощі насінництва , дефіцит і завелика ціна насіння вирішили його подальшу долю , у зв'язку з чим він так і залишився кримським .
В даний час вирощуванням (як товарного , так і насіння) цього лука займаються в основному приватники і фермери , які , на жаль , нерідко порушують агротехніку , не дотримуються правил просторової ізоляціі та іншії необхідних вимог , що призводить до негативних змін сорту. Так що купити сьогодні якісне насіння справжньої Ялтинської цибулі досить складно. Як і саму цибулю.
До 30 -х років минулого сторіччя він називався Солодка Кримська цибуля. Потім почалася селекційна робота в Нікітському ботанічному саду , і в список районованих він був включений в 1950 році під назвою Ялтинський ( в районі Ялти та Алушти справжній лук і вирощують ) .
Рекламний блок
На нашому сайті можна замовити виготовлення адресних табличок з безкоштовною доставкою не лише в АР Крим, але і по всій Україні, для цього перейдіть в каталог з адресними табличками і зробить замовлення.
Слід також знати , що кілька років тому на ринку з'явилися сорти солодких салатних луків зарубіжної та вітчизняної селекції , віддалено схожих на Ялтинський . Такі , як голландський гібрид Брусквік , український Веселка . Вони мають коротший період вегетації , що дозволяє реалізовувати їх на 20-30 днів раніше справжнього Ялтинського .
У зоні південного берега Криму і передгір'я в приватному секторі сформувалися окремі популяції цибулі ріпчастої , що має плоску форму і фіолетовий колір. Його не можна назвати Ялтинським , зате його можна купити , піддавшись на вмовляння продавців , що видають його за оригінал.
Є навіть аферисти , які зовсім не займаються його вирощуванням . Вони закуповують звичайну цибулю схожою форми ( приплющену ) , витримують його в розчині чорнила , добре просушують і потім продають під виглядом Ялтинського.
А в цілому ситуація складається таким чином , що чистокровної Ялтинської цибулі стає все менше і менше : її щорічно виробляється не більше 300-400 тонн на рік , а в особливо врожайні сезони - до 500 тонн. І у вільний продаж він навряд чи потрапляє.
ПОРТРЕТ ЯЛТИНСЬКОЇ ЦИБУЛІ
Сортотип Ялтинської цибулі має плоску форму середнього розміру, фіолетове забарвлення луски, що нагадує папір, з різними відтінками. Дуже соковиті і надзвичайно товсті пласти близько 5 мм (ну просто як у капусти!), Білі, з фіолетовим забарвленням зовнішньої оболонки. Має не більше 7 пластів. Середній діаметр цибулини - 7.3 см, її середня маса - 154 г, період зберігання - 120 днів. Смак солодкий, зі слабоострим присмаком. Це легко перевірити, просто розрізавши цибулину.
Замовляйте виготовлення адресних табличок для будинка, дачі, маєтку. Будемо раді співпраці!
Читайте інші статті нашого сайту:
Подобрать правильно табличку на дом