Друзі!
В нашому колективі сталася біда - дизайнеру Ірині, автору эскизів табличок і нашого сайту, з якою майже кожен замовник спілкувався особисто, для висловлювання побажань і затвердження макету - поставили страшний діагноз: гострий лейкоз, тобто швидко прогресуючий рак крові. Розвиток хвороби дуже стрімкий - ще два тижні тому Ірина приймала, набирала і готувала файли замовлень, а сьогодні в закритому боксі проходить хімія-терапію... Лікування дороге, крім хімія-терапії потрібна пересадка кісткового мозку!

Якщо у Вас є можливість і бажання допомогти, навіть невеликою сумою, кожна гривня має значення - це карта Ірини: ПриватБанк 4149 4390 0612 0863

Картка чоловіка Monobank № 4441 1144 4768 6013 Назаренко І.В.

Якщо у Вас є інформація об організаціях чи волонтерах, котрі можуть організувати виїзд в клініки за кордон для пересадки кісткового мозку: 0976020052, 0999555229
Всі документи по хворобі Вайбер 0976020052

Просимо про допомогу!!!Замовити придбати подивитися  ціні на адресні таблички для будинків

На нашому сайті можна замовити металеві, світлові та пластикові таблички

Статті сайта присвяченного адресним табличкам r- mix.com.ua

   Наш сайт r-mix.com.ua присвячений, здебільшого офісним, фасадним, адресним табличкам, і ми думаємо нашим замовникам буде цікаво прочитати цікаві статті на теми - сад, город, будинок, дача.

Ялтинська цибуля нині велика рідкість


  Багато туристів, буваючи в Криму, не можуть відмовити собі в задоволенні купити Ялтинську цибулю, знамениту своєю солодкістю. На щастя, пропозицій вистачає. На трасі Ялта - Сімферополь «фіолетові гірлянди» Ялтинский лук-статьи на сайте r-mix.com.uaпродають через кожні п'ять метрів. Навіть у Херсонській і Запорізькій областях їм активно торгують. Продавці в один голос стверджують, що ця цибуля Ялтинська, але, на жаль, в 50% випадків вам тут (і не тільки) підсунуть підробку. Спробувавши таку цибулю і не знайшовши ніяких смакових відмінностей від звичайного ріпчастого побратима, люди його більше не купують.
 Кримська, або, як її ще називають, Ялтинська цибуля відноситься до різновиду червоної цибулі. Більшість фахівців схиляються до думки, що вона була отримана в результаті схрещування солодких іспанських сортів з фіолетовими португальськими, доставленими з острова Мадейра. Ялтинська повинна бути солодкою.
Сорт Ялтинський дуже вимогливий до структури грунту, температурі повітря і тривалості світлового дня. Такі умови йому повною мірою забезпечує саме клімат південного узбережжя Криму.За словами експертів і одностайну думку любителівЯлтинский лук-статьи на сайте r-mix.com.ua  цього делікатесу , навіть вирощений у передгірній зоні Криму цибулю (ну , а тим більше в іншій кліматичній та грунтової зоні) значно відрізняє -
ся від південнобережного більш пекучим і їдким смаком .
Можливо , на унікальні властивості Ялтинської цибулі впливають особливі , бідні гумусом , так звані шиферні грунти даного району і джерельна вода , якою його рясно поливають.
Ялтинська цибуля відрізняється плоскоокруглой формою і фіолетовою лускою. Справжня кримська цибулина в зрізі ніколи не має більше семи товстих (більше 5 мм) і соковитих пластів , які пофарбовані , до речі , не в фіолетовий , а в білий, з легким домішком рожевого колір.
Ця цибуля настільки солодка , що її можна їсти просто так , але особливо хороша вона в салатах. Нерідко її використовують для прикрашання страв , яким вона надає оригінальний вигляд.
Свого часу Ялтинський лук пройшов сортовипробування і в 1960 році був районований в 15 областях України . Однак труднощі насінництва , дефіцит і завелика ціна насіння вирішили його подальшу долю , у зв'язку з чим він так і залишився кримським .
В даний час вирощуванням (як товарного , так і насіння) цього лука займаються в основному приватники і фермери , які , на жаль , нерідко порушують агротехніку , не дотримуються правил просторової ізоляціі та іншії необхідних вимог , що призводить до негативних змін сорту. Так що купити сьогодні якісне насіння справжньої Ялтинської цибулі досить складно. Як і саму цибулю.
До 30 -х років минулого сторіччя він називався Солодка Кримська цибуля. Потім почалася селекційна робота в Нікітському ботанічному саду , і в список районованих він був включений в 1950 році під назвою Ялтинський ( в районі Ялти та Алушти справжній лук і вирощують ) .

    Рекламний блок


Адресні таблички


На нашому сайті можна замовити виготовлення адресних табличок з безкоштовною доставкою не лише в АР Крим, але і по всій Україні, для цього перейдіть в каталог з адресними табличками і зробить замовлення.

 Слід також знати , що кілька років тому на ринку з'явилися сорти солодких салатних луків зарубіжної та вітчизняної селекції , віддалено схожих на Ялтинський . Такі , як голландський гібрид Брусквік , український Веселка . Вони мають коротший період вегетації , що дозволяє реалізовувати їх на 20-30 днів раніше справжнього Ялтинського .
У зоні південного берега Криму і передгір'я в приватному секторі сформувалися окремі популяції цибулі ріпчастої , що має плоску форму і фіолетовий колір. Його не можна назвати Ялтинським , зате його можна купити , піддавшись на вмовляння продавців , що видають його за оригінал.

Є навіть аферисти , які зовсім не займаються його вирощуванням . Вони закуповують звичайну цибулю схожою форми ( приплющену ) , витримують його в розчині чорнила , добре просушують і потім продають під виглядом Ялтинського.

А в цілому ситуація складається таким чином , що чистокровної Ялтинської цибулі стає все менше і менше : її щорічно виробляється не більше 300-400 тонн на рік , а в особливо врожайні сезони - до 500 тонн. І у вільний продаж він навряд чи потрапляє.

ПОРТРЕТ ЯЛТИНСЬКОЇ ЦИБУЛІ
Сортотип Ялтинської цибулі має плоску форму середнього розміру, фіолетове забарвлення луски, що нагадує папір, з різними відтінками. Дуже соковиті і надзвичайно товсті пласти близько 5 мм (ну просто як у капусти!), Білі, з фіолетовим забарвленням зовнішньої оболонки. Має не більше 7 пластів. Середній діаметр цибулини - 7.3 см, її середня маса - 154 г, період зберігання - 120 днів. Смак солодкий, зі слабоострим присмаком. Це легко перевірити, просто розрізавши цибулину.

Замовляйте виготовлення адресних табличок для будинка, дачі, маєтку. Будемо раді співпраці!

 

 

Читайте інші статті нашого сайту:

ТабличкаПодобрать правильно табличку на дом

Как правильно закрепить табличку
Замовити иабличку на будинок Покупаем табличку через интернет

Таблички с оберегами Таблички, які оберігають наш будинок

Статьи сайта по адресным табличкам
Дом из «ракушки»: мифы и правда

Табличка на дом своими руками Как сделать табличку на дом самостоятельно

ТабличкиКиїв викидає на смітник історії радянське минуле

лукЯлтинский лук нынче большая редкость

Статьи сайта по адресным табличкамКак зимует ваша дача?

Статьи сайта по адресным табличкамОхрана квартиры, дома: где? как? почем?

Статьи сайта по адресным табличкамКупуємо ділянку для дому
Общие принципы при разработке дизайна табличек

ТабличкиАктивист сам установил указатель, от которого отказалась власть

лого ЧеркассВ Черкассах будут установленны новые таблички

Загадочная адресная табличка

лого города ОстрогПроблемы с табличками

Табличка в БроварахЗаконны ли номерные знаки домов в Броварах?

Ну ты и фрукт!

Как извести надоедливую тлю

Методы борьбы с муравьями 

Статьи сайта по адресным табличкамСемена:мифы и реальность

Статьи сайта по адресным табличкамЖивая изгородь

Статьи сайта по адресным табличкамГарний дім-радість усім
Выращивание лимона дома
Статьи сайта по адресным табличкамБонсай своими руками

Статьи сайта по адресным табличкамОдежки для садовой дорожки

Статьи сайта по адресным табличкам
Влияние номера дома на судьбу   

Статьи сайта по адресным табличкам
Как правильно выращивать хризантемы

Статьи сайта по адресным табличкамАдресные таблички на домах:

Статьи сайта по адресным табличкам
Табличка с номером дома и названием улицы

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013