язык/мова:  RU  UA


Таблички, які оберігають наш будинок

Таблички з оберегами  Здавна люди вірили у вплив на сьогодення і майбутнє, на здоров'я і душевний стан, на багатство і процвітання - геометричних символів, вироблених за багато століть і навіть тисячоліть в різних релігіях , різними народами. Могутність древніх символів і їх вплив на долю людини відзначали не тільки наші предки, а й багато сучасних вчених. Відточена століттями система сакральних знаків продовжує працювати , як і тисячі років тому.

таблички з славянськими символами  У цій статті мова піде про символи-обереги, які захищають будинок, дають сили та енергію його мешканцям, бережуть від сварок і розбрату в сім'ї, приносять удачу та успіх. Інформація про ці знаки прийшла до нас від наших предків, поряд з народними прикметами, звичаями, обрядами - сотні років люди ці знання по зернятку збирали, і якщо вони не розгубилися, пройшовши через століття, значить в цьому є сенс.

Адресні таблички з символами-оберегами не тільки оригінальні по дизайну, вони чинять позитивний вплив на життя домочадців. Табличка-оберіг захищатиме житло і його мешканців від різних негативних факторів, у тому числі і від недобрих людей. Правильно вибравши символ-оберіг для таблички можна зміцнити своє здоров'я і благополуччя, налагодити в сім'ї мир і лад, примножити своє багатство та успіх, захистити себе та близьких від сглазу і проклять, а також ще багато іншого.

Замовити табличку з тризубомТризуб. На нашому сайті можна замовити патріотичні адресні таблички з українською символікою - тризубом, який є не тільки гербом нашої країни, але і в більшості культур світу завжди був невід'ємним атрибутом влади і сили. Значення цього древнього символу пояснюється кількома теоріями, згідно однієї з них тризуб символізує незалежність, свободу і силу. Якими б властивостями впливу не наділяли тризуб, все одно у всі часи цей древній символ шанувався як магічний знак, він був охоронним амулетом і оберігом від злих сил для свого власника.

Білобог - символ безсмертя і могутності, втілення добра і світла, і разом з тим він завідує людською вдачею і щастям. Без його благословіння слов'яни не розпочинали ніяких серйозних справ, зверталися до нього у пошуках кращої долі. Щасливі випадковості, несподівані виграші, спадщина та подарунки, а також призначення на високі пости - на все це впливає цей символ. Він буде охороняти будинок і його мешканців від сварок і непорозуміння, принесе удачу в справах, благополуччя і багатство в сім'ю

Табличка з символом молвинця Молвинець наноситься на адресні таблички для того, щоб уберегти житло і його мешканців від злого слова, сглазу, родових проклять, а також різного негативу, народженого словом. Молвинець є дуже потужним енергетичним знаком, його енергія діє як дзеркало, при цьому негатив не тільки відбивається від власника даного оберега, але і повертається назад до її «автору». Також молвинець допоможе розвинути красномовство і здатність переконувати інших людей у своїй правоті. 
Табличка з символом велеса

Велес уособлює багатство, велич, владу над світом. Велес - бог родючості, добробуту і сімейного господарства.

Таблички с трикселем Тріксель - це стародавній знак, що зустрічається у японців, кельтів, слов'ян. Японці вважають, що він захищає від пожежі, повеней і крадіжки. Кельти вважали його втіленням трьох стихій - води, повітря, вогню - що йдуть у нескінченність. Возз'єднання цих стихій допомагає зробити життя гармонійнішим, знайти спокій, отримати життєву енергію
Таблички с подковой


Підкова
у різних європейських народів - символ удачі, щастя, багатства. Існувало повір'я, що диявол завжди ходить колами, але дійшовши до кінця підкови (розірваного кола), він змушений повернути назад. Підкову вішали не тільки над дверима або на дверях, а й скрізь, де зла сила могла потрапити в будинок (вікна, камін, піч і т. д.) Цей оберіг є одним з найвідоміших і древніх оберігів для дому.

Вишиванка - зберігає в собі неперевершену, багатовікову історію України, в ній закодована молитва, яка приносить в будинок добробуд, здоров'я, довголіття. Таблічка з вишиванкою ще й прикрасить Ваш будинок в національному етнічному стилі
Таблички с оберегамиЗнак "ом"
- священний символ, який управляє Всесвітом, дарує просвітління, допомагає розкрити свій потенціал, гармонізує простір, захищає від нещасть. У ньому закодована велика мантра

 

Адресні таблички з оберегами знаками-символами будуть для Вашого будинку і покажчиком адреси, і оберегом, і оригінальною прикрасою.

Щастя і добробуту вашому дому!

 

ТабличкаПодобрать правильно табличку на дом

Как правильно закрепить табличку
Замовити иабличку на будинок Покупаем табличку через интернет

Таблички с оберегами Таблички, які оберігають наш будинок

Статьи сайта по адресным табличкамДом из «ракушки»: мифы и правда


Табличка на дом своими руками Как сделать табличку на дом самостоятельно

ТабличкиКиїв викидає на смітник історії радянське минуле

лукЯлтинский лук нынче большая редкость

Статьи сайта по адресным табличкамКак зимует ваша дача?

Статьи сайта по адресным табличкамОхрана квартиры, дома: где? как? почем?

Статьи сайта по адресным табличкамКупуємо ділянку для дому
Общие принципы при разработке дизайна табличек

ТабличкиАктивист сам установил указатель, от которого отказалась власть

лого ЧеркассВ Черкассах будут установленны новые таблички

Загадочная адресная табличка

лого города ОстрогПроблемы с табличками

Табличка в БроварахЗаконны ли номерные знаки домов в Броварах?

Ну ты и фрукт!

Статьи сайта по адресным табличкамСемена:мифы и реальность

Статьи сайта по адресным табличкамЖивая изгородь

Статьи сайта по адресным табличкамГарний дім-радість усім
Выращивание лимона дома
Статьи сайта по адресным табличкамБонсай своими руками

Статьи сайта по адресным табличкамОдежки для садовой дорожки

Статьи сайта по адресным табличкам
Влияние номера дома на судьбу   

Статьи сайта по адресным табличкам
Как правильно выращивать хризантемы

Статьи сайта по адресным табличкамАдресные таблички на домах:

Статьи сайта по адресным табличкам
Табличка с номером дома и названием улицы


Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013