Замовити придбати подивитися  ціні на адресні таблички для будинків

На нашому сайті можна замовити металеві, світлові та пластикові таблички

Статті сайту по табличкам r- mix.com.ua

На нашому сайті r-mix.com.ua можна не лише замовити адресні таблички на будинок але і прочитати цікаві і корисні статті. Ця стаття присвячена тому як правильно підібрати ділянку для споруди будинку

Купуємо ділянку для дому

Визначити мету
  Перш ніж купити земельну ділянку, слід визначитися, для чого вона вам потрібна. Одні мріють втекти від суєти і влаштуватися далеко від мегаполісу - там, де тиша, спокій, свіже повітря та екологічно чисте оточення. При цьому неодмінно бажають мати вихід до поля, лугу або водоймища. Таким доведеться пошукати ділянку побільше, скажімо, на краю села чи недалеко від нього. Тут можна « розгулятися » в усіх відношеннях: побудувати будинок будь-яких розмірів і якої завгодно архітектури, благоустроїти простор присадибної територіі, а іноді навіть прирізати (зрозуміло, законним способом) до своїх володінь частину місцевого ліска.
Інші, навпаки, шукають престижну соціальне середовище, « круте » оточення, іменитих сусідів. І таких клієнтів сьогодні чимало. Саме на них розраховані рекламні слогани типу: «Станьте сусідом Ані Лорак! ». До речі сказати, така реклама має чималий успіх і дозволяє значно збільшити ціну. Адресна табличка на дімРекламний блок
На нашому сайті можна замовити виготовлення адресних табличок на будинок з безкоштовною доставкою у всі регіони України. Заходіть в розділ замовити таблички, обирайте варіант який Вам подобається, тисніть кнопку "замовити", і наступного дня отримуєте вуличну табличку у себе в місті. Оплачувати можна при отриманні, заздалегідь переконавшись у якості. Якщо варіанти кольорів потрібні інші, повідомите наших менеджерів, і ми зробимо табличку з будь-яким поєднанням кольору.
Звертайтеся, будемо ради співпраці!


  Іноді ділянку купують не тільки з метою будівництва житлового будинку, а й для спорудження в безпосередній близькості від нього комерційного об'єкта, наприклад ресторану, готелю або магазину. Найбільш придатні для цього фасадні території жвавих трас стоять особливо дорого.
  Однак більшість шукає ділянку середніх розмірів із зручним під'їздом, на якому можна побудувати комфортабельне житло, без особливих проблем підвівши електрику, газ, воду і проклавши основні інженерні системи.
  Для будівництва приватної садиби зазвичай достатньо 10-15 соток. Бажаючим володіти більш великим наділом слід врахувати: чим більше ділянка, тим більше часу і коштів знадобиться для догляду за нею. Крім

  того, доведеться платити більший податок на землю.
ЩО ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
Очевидно, що при виборі земельної ділянки покупець насамперед виходить із його місця розташування. Однак мальовниче оточення і транспортна доступність важливі, але аж ніяк не єдині показники високої якості землі. Серед інших критеріїв, що визначають її вартість, відзначимо, зокрема, екологічний стан території. Скажімо, ціну ділянки знизять розташовані поруч звалище чи захоронення відходів виробництва. Або кладовище, яке є не самим приємним сусідством як в санітарному, так і в емоційному відношенні.
Безумовно, заманливо купити ділянку подешевше, що називається, посеред поля. Але спочатку низька вартість землі може вилитися в надмірні витрати: доведеться прокладати дорогу, підводити інженерні комунікації. Крім того, на узгодження всієї необхідної в подібних випадках документації може піти чимало часу, як правило , не менше шести місяців.
З цієї точки зору ділянки, розташовані в межах населених пунктів або неподалік від них, де забезпечити будинок теплом, водою і світлом набагато простіше, є більш кращими, але і більш дорогими. Але якщо інженерні мережі знаходяться в безпосередній близькості, а то й зовсім проходять через ділянку, це може накласти додаткові обмеження на проведення будівельних робіт. Приміром, за нормативами на відстані 10 метрів від газопроводу високого тиску заборонено будь-яке будівництво, а від водоводу доведеться відступити на 5 метрів.
Очевидно, що така земля повинна коштувати значно дешевше, але чи варто її купувати ? Подібна економія надалі може обернутися великими неприємностями, особливо якщо вже після покупки ділянки з'ясується, що на більшій його частині будувати попросту не можна.
Фактори, що знижують вартість ділянки, дозволить виявити і геологічна експертиза. Наприклад, рівень грунтових вод може виявитися настільки високим, що будинок буде регулярно підтоплювати, а будівництво підземних споруд, в цьому випадку взагалі неможливе. Безумовно, сучасні способи можуть вирішити проблему, але наскільки це економічно виправдано, краще з'ясувати заздалегідь.
Також слід звернути увагу на перспективи розвитку даної місцевості: можливе будівництво нових доріг, розширення автомагістралей, будівництво великих промислових або складських комплексів тощо. Може статися, що їх поява заплановано саме на придивилася вам території. Чи варто віддавати великі гроші за ризик виявитися «біля розбитого корита» ? Нагадаємо, що реального та ефективного механізму компенсації подібних збитків в Україні поки немає.
ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ
Одним з найважливіших факторів, що визначають вартість земельної ділянки, є її категорія і цільове призначення. Ці відомості можна отримати в районному управлінні земельними ресурсами.
Відповідно до Земельного кодексу України, існує дев'ять категорій земель: сільськогосподарського призначення; житлової та громадської забудови; природно- заповідного та іншого при природоохоронного призначення; оздоровчого; рекреаційного; історико -культурного призначень; землі лісового господарства; водного фонду; землі зв'язку, енергетики, промислового, транспортного, оборонного та іншого призначення. Саме на землях житлової та громадської забудови, виділених під індивідуальне житлове або малоповерхове будівництво, можна не тільки будувати будинок, а й, отримавши офіційну адресу, зареєструватися в ньому.
Якщо такa ділянка розташована в межах міста, села чи селища, проблем з реєстрацією не виникає. Немає підстав турбуватися і тоді, коли домоволодіння знаходиться в котеджному містечку, розташованому поблизу населеного пункту, - найімовірніше, новий район вже включений до його складу, або це відбудеться найближчим часом.
  Слід бути обережним, якщо вирішено купити наділ, умовно кажучи, в чистому полі. Це стосується як окремих ділянок, так і тих, які входять до складу організованих поселень.

Рекламний блок
Замовляйте таблички у нас на сайті. Всі варіанти і ціни адресних табличок можна переглянути в каталозі
Будинкові таблички - переглянути ціниТермін виготовлення табличок з адресою 1день. Доставка безкоштовна!
Каталог адресних табличок


  Не секрет, що багато забудовників котеджних містечок продають домоволодіння на початковому етапі реалізації проекту - фактично пропонують клієнту інвестувати в земельну ділянку. Але якщо майбутній об'єкт офіційно не відноситься до існуючого населеного пункту, отримати поштову адресу в приватному порядку практично неможливо. Процедура присвоєння місцевості статусу населеного пункту дуже складна - для цього необхідне рішення на рівні Кабінету Міністрів.
Повноцінний житловий об'єкт можна побудувати і на землі сільгосппризначення, якщо вона не призначена для товарного виробництва. Будівництво приватного будинку не забороняється на землях для ведення особистого підсобного господарства та фермерського призначення ( правда, в цьому випадку необхідно мати відповідний фермерський сертифікат).
  Зводити житловий будинок на садовій ділянці теж ніхто заборонити не в праві, але зареєструватися в ньому не вдасться. На ділянці ж, виділеній під городництво, допускаються тільки тимчасові споруди для зберігання інвентарю.
  Очевидно, що земельні ділянки, на яких не можна будувати чи прописатися, продаються значно дешевше. І продавцеві нерідко вдається переконати покупця, що зміна їх цільового призначення - чиста формальність, тому не варто відмовлятися від вигідного вкладення коштів. Однак будьте готові, що ця процедура потребує багато часу, зусиль і обійдеться недешево, а в деяких випадках може й зовсім не увінчатися успіхом. Про можливості та перспективи зміни функціонального призначення земель краще заздалегідь дізнатися у місцевих властей.
ОЦІНКА ДІЛЯНКИ
Очевидно, що в умовах ринку реальну ціну землі визначають попит і пропозицію, тому вона може змінюватися досить швидко, встановлюватися за угодою сторін, а іноді й зовсім не фігурувати в документах. Тому при оформленні угоди купівлі- продажу вказується нормативна й експертна оцінки земельної ділянки, які проводять фахівці.
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки відображає вимоги фіскальних органів з оподаткування прав користування землею ( в залежності від місця розташування, категорії та цільового призначення ділянки та деяких інших факторів) і використовується для визначення розміру земельного податку та державного мита. Базові значення і нормативні коефіцієнти затверджуються державними органами раз на п'ять -сім років. Таким чином, термін дії документа, що підтверджує нормативну вартість ділянки, визначається таким же терміном.
Метою експертної грошової оцінки земельної ділянки є визначення його ринкової вартості, тобто найбільш вірогідною ціни, за яку він може бути проданий. Експертна оцінка може змінюватися в залежності від ситуації на ринку, а тому вимагає підтвердження безпосередньо на момент угоди.
До речі сказати, експертна оцінка не обов'язково буде вище нормативної. В умовах високого попиту на заміську нерухомість, скажімо, в передмісті столиці це, безумовно, так. Але в районах, де попит на земельні ділянки відсутня, може бути і навпаки.
За великим рахунком, обидва види оцінки робляться для нотаріуса. При визначенні розміру державного мита та земельного податку він виходить з більшої вартості.
ПОВНИЙ ПАКЕТ
Найбільший ризик при покупці землі пов'язаний з її незаконним оформленням. Не дивно, що найважливішим критерієм якості, який підвищує ціну, є наявність повного пакету документів на ділянку.
Перевірити достовірність усіх паперів і зібрати відомості про обмеження на використання землі досить не просто. І часом навіть офіційне звернення в держоргани цього не гарантує. Справді, на якій підставі землевпорядні структури повинні давати приватній особі відомості про чиїйсь приватній власності? І в цьому випадку допомога професійних юристів та ріелторів особливо необхідна.
Головним документом, що підтверджує право власності на земельну ділянку, є державний акт. Тільки його власник або довірена особа мають право укладати угоду купівлі -продажу. При купівлі ділянки з будинком необхідно наявність двох держактів: на землю і на будинок.
Слід пам'ятати, що власник має право оформити на себе тільки обмежена кількість землі: в селі - 25, в селищі міського типу - 15, в межах міста - тільки 10 соток. Інша площа відводиться за певних умов місцевою владою, що також має бути відображено на папері. Тому при покупці великої ділянки потрібно перевірити документи щодо землевідведення і переконатися, що продавець самовільно не привласнив зайві сотки.
  Таким чином, в акті, що підтверджує право власності на землю, має бути зазначено, ким і коли він виданий, на підставі яких документів, хто є власником землі, скільки землі числиться за власником, який статус ділянки та її кадастровий номер. Причому відомості повинні збігатися у всіх довідках і свідченнях з точністю до букви і цифри.
У числі документів обов'язково повинен бути кадастровий план, що підтверджує категорію землі, розмір ділянки, відомості про його частинах і розташуванні кордонів. ( Все це не зайве перевірити за місцем.) У кадастровому плані також вказуються сервітути ( обтяження), які зберігаються при переході права власності.
  Бажано простежити історію землі починаючи з її первинного виділення. А також отримати документи, на підставі яких колишній власник став власником ділянки (свідоцтво про приватизацію, договір купівлі -продажу, міни, дарування, свідоцтво про спадщину ). Продавець зобов'язаний надати документи про сплату податків на землю, якщо земля купується в садовому товаристві - підписану головою довідку про відсутність заборгованості.
  Уникнути непорозумінь з родичами продавця допоможе нотаріально завірена згода чоловіка (дружини) на угоду.
Не зайве отримати довідки про відсутність арештів і заборон, оплаті всіляких внесків, відмову пайовиків від переважного права купівлі частки майна, підтвердження відсутності межових спорів. По можливості обзаведіться генеральним планом забудови території. Всі ці документи допоможуть відчувати себе законним землевласником і додадуть впевненості при інвестуванні в землю.

Ну а після споруди будинку звертайтеся до нас і ми виготовимо красиву адресну табличку з врахуванням Ваших побажань. Будемо ради співпраці!

 

 

Читайте інші статті нашого сайту:

 

ТабличкаПодобрать правильно табличку на дом

Как правильно закрепить табличку
Замовити иабличку на будинок Покупаем табличку через интернет

Таблички с оберегами Таблички, які оберігають наш будинок

Статьи сайта по адресным табличкам
Дом из «ракушки»: мифы и правда

Табличка на дом своими руками Как сделать табличку на дом самостоятельно

лукКиїв викидає на смітник історії радянське минуле

лукЯлтинский лук нынче большая редкость

Статьи сайта по адресным табличкамКак зимует ваша дача?

Статьи сайта по адресным табличкамОхрана квартиры, дома: где? как? почем?

Статьи сайта по адресным табличкамКупуємо ділянку для дому
Общие принципы при разработке дизайна табличек

ТабличкиАктивист сам установил указатель, от которого отказалась власть

лого ЧеркассВ Черкассах будут установленны новые таблички

Загадочная адресная табличка

лого города ОстрогПроблемы с табличками

Табличка в БроварахЗаконны ли номерные знаки домов в Броварах?

Ну ты и фрукт!

Как извести надоедливую тлю

Методы борьбы с муравьями 

Статьи сайта по адресным табличкамСемена:мифы и реальность

Статьи сайта по адресным табличкамЖивая изгородь

Статьи сайта по адресным табличкамГарний дім-радість усім
Выращивание лимона дома
Статьи сайта по адресным табличкамБонсай своими руками

Статьи сайта по адресным табличкамОдежки для садовой дорожки

Статьи сайта по адресным табличкам
Влияние номера дома на судьбу   

Статьи сайта по адресным табличкам
Как правильно выращивать хризантемы

Статьи сайта по адресным табличкамАдресные таблички на домах:

Статьи сайта по адресным табличкам
Табличка с номером дома и названием улицы

Виготовлення табличок R - mix Copyright © 2013